MB Boxing Night 8. Zostawili kawał serducha w ringu! Bodzioch pokonał Sosińskiego

2020-10-24 23:22 MF
MB Boxing Night 8. Kamil Bodzioch - Jakub Sosiński
Autor: MB Promotions MB Boxing Night 8. Kamil Bodzioch - Jakub Sosiński

Co prawda, nie znamy jeszcze wszystkich wyników gali MB Boxing Night 8, ale mocnym kandydatem do miana najlepszej walki imprezy będzie z pewnością starcie Kamila Bodziocha (7-1, 2 k.o.) z Jakubem Sosińskim (3-2, 1 k.o.). Po sześciu emocjonujących rundach na punkty zwyciężył Bodzioch, choć mało kto przed galą wierzył, że pojedynek potrwa pełen dystans.

Sosiński od dłuższego czasu przygotowywał się do występu na gali u Mateusza Borka. Niedawno sparował choćby z Mateuszem Masternakiem czy Mariuszem Wachem, a w opinii wielu ekspertów był nawet faworytem pojedynku. Z kolei Bodzioch, jak sam przyznał po walce, nie miał zbyt wiele czasu na przygotowania. A jednak pokazał się z dobrej strony i wygrał jednogłośnie na punkty.

„To dla mnie PATOLOGIA!” - gala Mateusza Borka wciąż niewpisana na BoxRec [WYWIAD]

Wcale tak nie musiało być, bo Sosiński, jak można było się spodziewać, ostro ruszył na rywala od pierwszego gongu. Podobnie jak Marcin Siwy w lipcu, „Sosna” przełamywał bez problemu gardę Bodziocha i wydawało się, że koniec jest kwestią czasu. Ale Bodzioch przetrwał bombardowanie, szybko wyczuł dystans i zaczął wyprzedzać przeciwnika, który z każdym ciosem tracił sporo sił. Gwoli ścisłości – obaj szybko się „wypompowali” i pojedynek momentami przypominał bitkę pod knajpą, ale zawodnicy zostawili w ringu kawał serducha, za co należy im się szacunek.

BOKS Kamil Łaszczyk - Kevin Escanez NA ŻYWO w TELEWIZJI i ONLINE. STREAM TRANSMISJA TV MB Boxing Night 8 GDZIE OGLĄDAĆ

Najnowsze