BOKS Kamil Łaszczyk - Kevin Escanez NA ŻYWO w TELEWIZJI i ONLINE. STREAM TRANSMISJA TV MB Boxing Night 8 GDZIE OGLĄDAĆ

2020-10-24 18:00 MF
Kamil Łaszczyk
Autor: MAREK ZIELINSKI / SE / EAST NEWS Kamil Łaszczyk

BOKS NA ŻYWO sobota w TV i INTERNECIE. MB Boxing Night 8 STREAM ONLINE LIVE sobota 24.10. Gdzie oglądać BOKS Kamil Łaszczyk - Kevin Escanez NA KTÓRYM KANALE TRANSMISJA w TELEWIZJI i czy będzie STREAM ONLINE LIVE . W sobotę, 24 października odbędzie się gala MB Boxing Night 8 we Wrocławiu. To druga w tym roku impreza organizowana przez grupę MB Promotions, na czele której stoi Mateusz Borek. Walką wieczoru gali MB Boxing Night 8 będzie starcie Kamil Łaszczyk – Kevin Escanez. TRANSMISJA w TV MB Boxing Night 8. BOKS MB Boxing Night 8 STREAM ONLINE LIVE.

Transmisja TV BOKS MB Boxing Night 8 STREAM ONLINE LIVE. Gdzie oglądać LIVE w INTERNECIE BOKS Kamil Łaszczyk - Kevin Escanez SOBOTA 24.10?

Transmisja STREAM ONLINE LIVE BOKS MB Boxing Night 8 NA ŻYWO w TELEWIZJI.  Poprzednia gala organizowana przez MB Promotions odbyła się w czerwcu w Arłamowie. To właśnie tam ostatni pojedynek stoczył Kamil Łaszczyk, który pokonał przez techniczny nokaut w 5. rundzie Piotra Gudla. Popularny „Szczurek” szykuje się do kolejnego występu i tym razem będzie bohaterem walki wieczoru. W niej zmierzy się z Kevinem Escanezem z Francji. Co ciekawe, interesy francuskiego pięściarza reprezentuje Frank Haroche, były rywal Roberta Talarka.

Sprawdź gdzie TRANSMISJA i STREAM z walki MB Boxing Night 8. Gdzie oglądać BOKS MB Boxing Night 8 w sobotę 24.10.2020

Ponadto, we Wrocławiu zobaczymy także Kamila Młodzińskiego, który zmierzy się z niepokonanym Zsoltedm Osadamem. Przeciwnik Polaka wygrał 16 walk i raz zremisował. Kibice ciekawi są też powrotu do ringu Kamila Bodziocha, który w ostatnim pojedynku przegrał przed czasem z Marcinem Siwym. Bodzioch zmierzy się z Jakubem Sosińskim, który na zawodowych ringach stoczył 4 pojeynki, z czego 3 wygrał. Z rozpiski gali wypadł Damian Tarabasz i ostatecznie Kamil Wierzejski zmierzy się z Michałem Łoniewskim.

Kamil Łaszczyk - Kevin Escanez LIVE w INTERNECIE i NA ŻYWO w TV BOKS

Gala MB Boxing Night 8 „Następna przeszkoda” odbędzie się w sobotę 24 października. Transmisja gali Mateusza Borka w TVP Sport od godziny 20.

Najnowsze