YT miniatura Kostyra sklejka Tysona Fury'ego z Dillianem Whytem

i

Autor: SE

Michalczewski, Saleta i Różański typują walkę Fury - Whyte [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

2022-04-21 17:01

Jedna z najbardziej wyczekiwanych walk bokserskich, w której zmierzą się Tyson Fury oraz Dillian Whyte zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni oczy lwiej części fanów sportów walki skierowane będą na Londyn, gdzie "Gypsy King" po raz ostatni, jak twierdzi, wejdzie do ringu. Przed walką Fury - Whyte najwybitniejsze postacie świata sportów walki w Polsce, w tym Michalczewski, Saleta, czy Różański zdecydowały się wytypować, kto wygra to starcie.

Już w najbliższą sobotę, 23 kwietnia na legendarnym Wembley w Londynie dojdzie do jednej z najbardziej wyczekiwanych walk bokserskich w ostatnim czasie, w której zmierzą się Tyson Fury oraz Dillian Whyte. "Gypsy King" na kilka dni przed starciem zapowiedział, że będzie to jego ostatnia walka, więc tym bardziej można spodziewać się prawdziwych fajerwerków w ringu. Fury w swojej zawodowej karierze nie zaznał jeszcze smaku porażki i zdaniem większości ekspertów, których Andrzej Kostyra poprosił o wytypowanie walki Fury - Whyte, zakończy on swoją karierę niepokonany.

Zdębieliśmy po zobaczeniu, co zrobił ze sobą Robert Burneika! Widok przyprawia o ciarki, przerażająca forma przed HIGH League 3

Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta i Andrzej Kostyra typują, kto wygra walkę Tyson Fury - Dillian Whyte. Ogromna przewaga panującego mistrza

Podobnie jak w przypadku poprzednich wielkich walk, Andrzej Kostyra poprosił byłe gwiazdy boksu oraz świetnych ekspertów o wytypowanie, kto wygra sobotnią walkę Tyson Fury - Dillian Whyte. Swoje zdanie na ten temat wyrazili m.in. Dariusz Michalczewski, Przemysław Saleta, Łukasz Różański, czy Edward Durda, a także sam Andrzej Kostyra. Większość z nich uważa, że to Tyson Fury będzie górą, jednak znalazły się również głosy za Whytem. Sprawdźcie, jak eksperci wytypowali walkę Fury - Whyte, oglądając nasz materiał wideo poniżej!

Krzysztof Radzikowski pokazał publicznie, ile ma centymetrów. Padliśmy z wrażenia, gigantyczny rozmiar

Sonda
Kto wygra walkę Tyson Fury - Dillian Whyte?
Michalczewski, Saleta i Różański typują walkę Fury - Whyte | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze