Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/ krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski pokazał publicznie, ile ma centymetrów. Padliśmy z wrażenia, gigantyczny rozmiar

2022-04-21 10:19

Krzysztof Radzikowski podczas pierwszej walki na FAME MMA podbił serca kibiców niebywałym zacięciem. Pojedynek z "Bestia" Piechowiakiem kosztował go mnóstwo sił i choć przegrał to starcie, wielu fanów doceniło jego zmagania. Na razie nie wiadomo, kiedy Radzikowski stoczy swoją drugą walkę, ale nie zamierza leżeć na kanapie. Wciąż mocno pracuje na siłowni i pokazał tego efekty, które są zdumiewające.

Krzysztof Radzikowski już kilka lat temu zapisał się w świadomości niektórych kibiców. 40-latek zdobywał wiele cennych medali w zawodach strongmanów, gdzie miał okazję rywalizować z najlepszymi na świecie. W tym z Mariuszem Pudzianowskim. Czas jednak robi swoje i Radzikowski musiał kiedyś skończyć karierę w tej dyscyplinie sportowej.

Zdębieliśmy po zobaczeniu, co zrobił ze sobą Robert Burneika! Widok przyprawia o ciarki, przerażająca forma przed HIGH League 3

Radzikowski pokazał, ile ma centymetrów. Prawdziwy gigant

Ale aktywności fizycznej nie porzucił. Gwiazda programu Gogglebox TTV wciąż bardzo często odwiedza siłownię, a muskulatura jego ciała robi wrażenie na wielu. W dodatku Radzikowski kilka miesięcy temu podjął się nowego wyzwania, jakim był debiut w mieszanych sztukach walki. Co prawda pierwszy pojedynek przegrał, ale zapewne zobaczymy go jeszcze w klatce FAME MMA.

Wystrojony Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV dostał ważną wiadomość! Pod zdjęciem siłacza ruszyła prawdziwa lawina

Na razie jednak nie wiadomo, kiedy będzie miał miejsce kolejny występ Radzikowskiego w MMA. Wciąż jednak były strongman solidnie pracuje nad swoim ciałem, co widać po jego materiałach publikowanych w mediach społecznościowych. Niedawno Radzikowski zrobił spore wrażenie na swoich kibicach, a wystarczyło do tego jedno zdjęcie.

Wielki biceps Radzikowskiego. Wszystko pokazał na zdjęciu

Po świętach zawsze trzeba zgubić zbędne kalorie, a najlepiej zrobić to na siłowni. Właśnie tak postąpił gwiazdor programu Gogglebox TTV. - Ten tydzień przeznaczam na spalanie serników i innych pyszności - napisał w opisie do fotografii, na której pręży muskuły. Fani byli pod wrażeniem wielkości bicepsa Radzikowskiego.

- Ale karabin nabity od tych serników - brzmi jeden z komentarzy. - To lustro powiększa czy ty jesteś taki duży? - nie dowierzał jeden z fanów. Padały pytania o rozmiar bicepsa Radzikowskiego. Zawodnik FAME MMA tajemnicę postanowił zdradzić na profilu Strong Ekipa. Okazuje się, że biceps Radzikowskiego jest ogromny i ma ponad 50 cm. Ile dokładnie? Przekonacie się o tym z galerii powyżej!

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Radzikowski - Pudzianowski?
Kulisy Fame MMA 13
Najnowsze