Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram/krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Wystrojony Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV dostał ważną wiadomość! Pod zdjęciem siłacza ruszyła prawdziwa lawina

2022-04-18 11:30

Kolejne gwiazdy sportu chętnie dzielą się swoimi zdjęciami w sieci podczas Świąt Wielkanocnych, przy okazji składając życzenia swoim fanom. Nie inaczej było w przypadku Krzysztofa Radzikowskiego z Gogglebox, który wystrojony stanął przed obiektywem i skierował ważne słowa do swoich fanów. To sprawiło, że pod zdjęciem gwiazdy FAME MMA ruszyła prawdziwa lawina.

Gdy Krzysztof Radzikowski pojawił się wraz ze swoim przyjaciele, Dominikiem Abusem w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV, jego kariera ruszyła z kopyta. Siłacz zyskał ogromną rzeszę fanów, którzy pokochali Radzikowskiego za jego cięty język i żarty. To sprawiło, że gwiazdor Gogglebox TTV stał się bardzo aktywny w sieci, gdzie regularnie udostępnia kolejne posty i relacje, na których dzieli się kolejnymi faktami ze swojego życia oraz przemyśleniami na dany temat. Jedno z ostatnich zdjęć zszokowało fanów Krzysztofa Radzikowskiego, którzy mogli zobaczyć jak obecnie prezentuje się siłacz. Teraz Radzikowski postanowił, podobnie jak inne gwiazdy sportu, skierować do swoich fanów najszczersze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Katarzyna Skowrońska dopiero po latach ujawniła, co spotkało ją w Chinach! Nie życzyłaby tego nikomu, to była prawdziwa katorga

Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV wystroił się na Święta Wielkanocne. Siłacz natychmiast dostał ważną wiadomość

Zawodnik FAME MMA oraz gwiazdor programu Gogglebox TTV zdecydował się stanąć przed obiektywem w stylizacji, w której raczej rzadko możemy zobaczyć Radzikowskiego - w eleganckiej, biało-niebieskiej koszuli. Siłacz dodatkowo dzierżył w ręce talerz, na którym znajdowały się potrawy najprawdopodobniej z wielkanocnego koszyczka. W opisie zdjęcia Radzikowski zawarł oczywiście najszczersze życzenia i jak nietrudno się domyślić, nie musiał zbyt długo czekać na odzew. 

Złapiecie się za głowy po zobaczeniu, jak wygląda teraz Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Fani siłacza byli przerażeni

Wystarczyło jedno zdjęcie Krzysztofa Radzikowskiego, żeby ruszyła prawdziwa lawina

Nie trzeba było długo czekać, aż pod zdjęciem Krzysztofa Radzikowskiego ruszy prawdziwa lawina po tym, jak gwiazdor Gogglebox TTV postanowił życzyć swoim fanom wszystkiego najlepszego z okazji obecnych świąt. - Zdrowych Spokojnych Rodzinnych Świąt Wielkanocnych - napisała błyskawicznie jedna z fanek. - Dziękuję i wzajemnie wszystkiego dobrego dla całej rodziny - odpowiedziała na życzenia siłacza kolejna z użytkowniczek Instagrama. 

Annie Lewandowskiej nie pozostało nic więcej! Wycieńczona chwyciła za kieliszek, ten ból wielu zrozumie

Sonda
Czy chciałbyś zobaczyć walkę Radzikowski - Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze