Tyson Fury - Dillian Whyte

i

Autor: BT Sport / YouTube ZRZUT EKRANU Tyson Fury - Dillian Whyte

Awantura przed walką Fury - Whyte. Kłótnia przed face-to-face, interweniowali pięściarze

2022-04-20 16:20

94 tysiące kibiców zasiądzie na trybunach londyńskiego Wembley, by podziwiać największą walkę w historii europejskiego boksu. Tyson Fury (34 l.) w pożegnalnej, jak sam twierdzi, walce zmierzy się z Dillianem Whytem (34 l.). Emocje gwarantowane! Podczas spotkania twarzą w twarz zrobiło się gorąco, ale nie między samymi zawodnikami.

Kibice przez ostatnie tygodnie martwili się, czy do starcia w ogóle dojdzie. Whyte nie pojawił się na pierwszej konferencji prasowej, a także ominął wtorkowy trening medialny. Kibice rozczarowani nie byli, bo prawdziwe show dał „Król Cyganów”. Whyte w końcu się odnalazł podczas środowej konferencji prasowej przed walką o pas mistrza świata WBC w wadze ciężkiej.

- Mistrz nadszedł – zakrzyknął „Król Cyganów” po wejściu na konferencję prasową. Jego rywal stanie przed szansą życia. - Dillian Whyte czekał 34 lata na tę walkę – przypomniał legendarny Frank Warren. - Nie będę teraz gadał, czego to nie zrobię Tysonowi. Zrobię wszystko, co mogę, by zostać mistrzem świata! To kosztowało mnie bardzo dużo, by się tu pojawić. Czas odzyskać trochę kasy – przyznał z uśmiechem Whyte.

NIE PRZEGAP! Tyson Fury szczerze o sportowej emeryturze. Zdradził swoje plany na nią. Mistrzostwo świata! [WYWIAD WIDEO]

Tyson Fury przed walką o pas mistrza świata WBC z Dillianem Whytem

Fury zapowiada niesamowite show. - Znamy się z Dillianem doskonale i wiem, że będzie rock&roll i damy niezłą walkę dla 94 tysięcy kibiców. - powiedział. „Król Cyganów” wspomniał wiele emocjonalnych momentów ze swojej kariery. - Przeżyłem wiele wzlotów i upadków, zrzucałem wiele kilogramów, gdy byłem grubasem, miałem problemy z alkoholem i narkotykami. Nie wstydzę się tego! Po czterech latach wracam do Anglii bić się o wielką chwałę. Nie mogę się doczekać tej niezapomnianej, rekordowej nocy – przyznał.

Fury - Whyte: Ostra wymiana zdań przed face-to-face

Na koniec Fury i Whyte stanęli twarzą w twarz – pierwszy raz od ogłoszenia walki. Zanim jednak do tego doszło zagotowało się między ojcem Tysona Fury’ego a jednym z członków narożnika Dilliana Whyte’a. Ostrą wymianę zdań przerwali sami pięściarze. "Król Cyganów" poprosił o więcej miejsca na spotkanie twarzą w twarz. - Odsuńcie się - prosił członków swojego narożnika.

NIE PRZEGAP! Dillian Whyte znowu unika Tysona Fury'ego?! "Król Cyganów" pokazał formę przed obroną mistrzowskiego pasa

Face-to-face zakończył się śmiechem. Fury postanowił wydać z siebie zabawny głos, wywołując uśmiech na twarzy rywala. To jednak nie był koniec emocji. „Król Cyganów” po zakończeniu konferencji z groźną miną pokazał komuś środkowy palec, a następnie zszedł do pełnienia kolejnych obowiązków.

Fury – Whyte: Gdzie oglądać? Kiedy walka?

Gala boksu zawodowego z walką wieczoru Tyson Fury – Dillian Whyte odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia na londyńskim Wembley. Główne starcie wieczoru powinno rozpocząć się ok. godziny 23:00. Transmisja gali w Polsce na platformie streamingowej Viaplay.pl. Relację na żywo z walki Fury – Whyte przeprowadzi Sport.se.pl.

Sonda
Kto wygra walkę Tyson Fury - Dillian Whyte?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze