Oleksandr Usyk, Tyson Fury

i

Autor: Instagram/Oleksandr Usyk/Instagram/Tyson Fury Oleksandr Usyk, Tyson Fury

Mocna reakcja Tysona Fury'ego na słowa Ołeksandra Usyka! Mistrzowski pojedynek może dojść do skutku

2022-09-03 21:40

Niecałe dwa tygodnie temu Ołeksandr Usyk stoczył pojedynek rewanżowy z Anthonym Joshuą, na której szali były pasy WBA, IBF, WBO, IBO oraz "The Ring". Walka odbyła się w Arabii Saudyjskiej, a górą był ponownie Ukrainiec. Po pełnym dystansie sędziowie jednogłośnie ogłosili zwycięstwo Usyka. Mistrz wagi ciężkiej za wszelką cenę chce stoczyć walkę z Tysonem Furym.

Ołeksandr Usyk ponownie lepszy okazał się od Anthony'ego Joshuy. Ukrainiec wygrał z Brytyjczykiem przez jednogłośną decyzję sędziów. Po walce mistrz wagi ciężkiej wezwał do walki Tysona Fury'ego - mistrza federacji WBC. 35-latek podgrzał atmosferę przed ewentualnym starciem z pięściarzem urodzonym w Manchesterze. - Nie ma znaczenia, czy stanie się to w grudniu, czy kwietniu albo sierpniu przyszłego roku. Efekt będzie ten sam, zniszczę cię. Pokaż, że masz jaja d****o - zaznaczył Usyk. Ukrainiec zapowiedział, że jeśli nie zawalczy z Furym to najprawdopodobniej zakończy karierę.

Fatalna rana Vasyla po walce z Don Diego. Pół twarzy we krwi, okropny widok

Fury w mediach społecznościowych opublikował filmik specjalnie skierowany do Usyka. - Chcesz mojego pasa, ale ja trzymam go bardzo mocno. Jestem ponaddwumetrowym kolosem, który rozerwie cię na strzępy. Zawodniku wagi średniej, zostaniesz zniszczony. Wyjdź i walcz ze mną w grudniu. Niech za twoimi słowami pójdą czyny. Zobaczymy, czy staniesz naprzeciwko mnie. Nie ma znaczenia, czy stanie się to w grudniu, czy kwietniu albo sierpniu przyszłego roku. Efekt będzie ten sam, zniszczę cię. Pokaż, że masz jaja d****o - grzmiał Brytyjczyk na nagraniu, reagując tak na ewentualne zakończenie kariery przez Ukraińca.

Polak brutalnie rozbity w debiucie na UFC! Michał Figlak przegrywa w Paryżu

Sonda
Kto wygrałby walkę Ołeksandr Usyk - Tyson Fury

Walka Usyka i Fury'ego może nie dojść do skutku, wszystko przez pieniądze, jakich zażądał Brytyjczyk. Pięściarz urodzony w Manchesterze zapowiedział, że wróci do ringu, jeśli zostanie mu zaproponowane 500 mln funtów za walkę.

"Don Kasjo" pokazał, ile pieniędzy miał w domu. Jest jak Floyd Mayweather! Wyrzucił hajs na stół

Mateusz Borek o wojnie w Ukrainie i postawie Kliczki oraz Usyka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze