Na gali w Tarnowie dali Polakowi do bicia prawdziwego BUMA. Upadał po każdym ciosie, KABARET [WIDEO]

2020-09-20 9:38 JWa
Fragment walki Łukasz Różański - Ozcan Cetinkaya
Autor: Twitter / TVP Sport Fragment walki Łukasz Różański - Ozcan Cetinkaya

Gala boksu w Tarnowie dla miejscowej publiczności była sporym wydarzeniem. Jedna z walk zorganizowanych podczas tej imprezy przejdzie do historii. Niestety, nie ze względu na wysoki poziom sportowy. Wręcz przeciwnie. Polak Łukasz Różański tego dnia dostał rywala, który sprawiał wrażenie jakby pierwszy raz wszedł do ringu i miał na rękach rękawice. Ozcan Cetinkaya wywracał się po niemal każdym ciosie i stał się pośmiewiskiem.

Walka Łukasz Różański - Ozcan Cetinkaya miała rozgrzać tarnowską publiczność. Niestety, jedyne co mogła wywołać, to salwy niepohamowanego śmiechu. Okazało się, że rywalem Polaka jest pięściarz o fatalnym wyszkoleniu, w środowisku nazwano go błyskawicznie "bumem". Wystarczyło kilkanaście sekund, by Turek upadł na deski. W ciągu kolejnych kilkudziesięciu wywracał się po niemal każdym ciosie aż wreszcie w drugiej rundzie sędzia ringowy zdecydował się na przerwanie tej farsy i po technicznym nokaucie Różański odniósł dwunaste w karierze zwycięstwo.

Narzeczona Szpilki wyjawia TAJEMNICE związku z bokserem! ZESWATAŁ ich "Cygan" Kostecki

Polak zapewne wolałby jednak zwyciężyć po normalnej walce, a nie takim bokserskim kabarecie. Co ciekawe, 42-letni Ozcan Cetinkaya, który w Tarnowie po prostu się skompromitował, ma na koncie w zawodowej karierze... 31 zwycięstw, z czego 23 przez nokaut. Ciężko więc tym bardziej pojąć dlaczego doświadczony pięściarz zaprezentował się w naszym kraju z najgorszej możliwej strony. Na ponowne zaproszenie raczej nie ma co liczyć...

Andrzej Wasilewski WYJAŚNIA sytuację z walką Głowacki-Okolie: „Nie byliśmy w stanie zrobić tego w Polsce”

Najnowsze