Andrzej Gołota

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Andrzej Gołota

Na jaw wyszła cała prawda!

Na jaw wyszło, czym zajmuje się córka Andrzeja Gołoty! Podjęła ważną decyzję, matka jest z niej dumna!

2023-03-17 16:26

Córka Andrzeja Gołoty może poszczycić się naprawdę znakomitym wykształceniem! Aleksandra Gołota, potomkini legendy polskiego boksu jest dla polskich kibiców postacią anonimowa i mimo znanego ojca, zdecydowała się nie robić kariery w sporcie. Z jej dorobku szczególnie dumna może być matka - Mariola, gdyż jej ukochana córka poszła dokładnie w jej ślady. Na jaw wyszła cała prawda, mało kto o tym wiedział!

Andrzej Gołota może być niezwykle dumny ze swojej córki. Legendarny bokser, dla którego walk wstawała swego czasu Polska od lat wiedzie spokojne życie na sportowej emeryturze, zamieszkując Chicago u boku ukochanej żony Marioli. O ile sam Gołota nie informuje zbytnio o swoim zyciu prywatnym, o tyle jego ukochana raz po raz pokazuje zdjęcia, które prezentuje życie państwa Gołotów w Stanach Zjednoczonych i zawsze jej publikacje na mediach społecznościowych wywołują wielką ciekawość fanów. Okazuje się, że córka byłego pięściarza poszła w ślady matki i mimo że jest z daleka od sportów walki, to jej utytułowany ojciec na pewno jest z niej dumny. Cała prawda wyszła na jaw!

Tym zajmuje się córka Andrzeja Gołoty. Poszła w ślady matki

Mimo że nazwisko Gołota znane jest kibicom boksu w Stanach Zjednoczonych i w Polsce, to Aleksandra Gołota zadecydowała, aby pójść śladami matki i zostac prawniczką. Okazuje się, że potomkini legendy polskiego sportu skończyła wydział prawa na Marquette University w Milwaukee i tak samo jak jej mama Mariola, zajmuje się karierą prawniczą. Matka nie ukrywa dumy z córki i jej sukcesem chwali się za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Sonda
Czy Andrzej Gołota to najlepszy bokser w historii Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze