Kasia Dziurska

i

Autor: instagram.com/kasia_dziurska/ Kasia Dziurska

Najpiękniejsza polska pięściarka wskazała boksera, który ją zachwyca! Nigdy nie zgadniecie, kogo wybrała

2022-05-20 11:09

Kasia Dziurska podpisała trzyletni kontrakt z grupą Knockout Promotions i jeszcze w tym roku ma zadebiutować na zawodowym ringu. Przygodę z boksem zaczęła od treningów z Maciejem Miszkiniem, a teraz swoje umiejętności szlifuje pod okiem Jacka Dąbrowskiego.

Dziurska może pochwalić się spektakularnymi sukcesami w sportach sylwetkowych: była mistrzynią świata w Fitness Figure Classic, mistrzynią Europy w Bikini Fitness, wielokrotną mistrzynią Polski w Fitness Soft, wielokrotną zdobywczynią Pucharu Polski w Bikini Fitness, zajęła 2. miejsce na zawodach Arnold Classic Europe w Fitness Gimnastycznym oraz dwa razy była mistrzynią Anglii w Fitness Figure.

Jakiś czas temu postanowiła jednak spróbować boksu i to była miłość od pierwszego wejrzenia. W efekcie kilkanaście dni temu Dziurska podpisała kontrakt z największą grupą w Polsce i rozpoczęła już przygotowania do debiutu. Jak zdradziła w rozmowie z "Super Expressem", między linami chciałaby się pokazać najpóźniej pod koniec tego roku.

Cieślak: Wciąż trawię walkę z Okoliem, ale tylko starcia o pas dają mi paliwo do treningów [TYLKO U NAS]

Najpiękniejsza polska pięściarka wskazała boksera, który jej imponuje

W rozmowie zdradziła też nazwisko polskiego pięściarza, który jej się podoba.

- To Kamil Szeremeta. Podoba mi się bardzo jego styl boksowania, a jego ostatnia walka była strasznie emocjonująca. Miło mi, że to się tak rozwinęło, że mogę teraz mijać się z nim i innymi naszymi świetnymi pięściarzami na treningach w jednym klubie. Podoba mi się też boks Michała Cieślaka. Ostatnio walczył o mistrzostwo świata, wykupiłam PPV i obejrzałam pojedynek na komórce, bo akurat byłam w knajpie. Lubię być na bieżąco - przyznała.

Dziurska jest zachwycona także jedną polską pięściarką.

- Zawsze mówiłam, że jak dorosnę, to chcę być jak Laura Grzyb. Ona ma taki niekobiecy styl boksowania i to mi się bardzo podoba. Też bym chciała do takiego dążyć i mam nadzieję, że kiedyś razem posparujemy - zakończyła Dziurska.

Przygody Balskiego przed walką w Londynie! Kłopoty z prawem i badaniami! "Cyrk na lotnisku" [TYLKO U NAS]

Najnowsze