Narzeczona Szpilki odsłania BIUST przy oknie. Kusi w SEKSOWNYM stroju i z szampanem w dłoni

2020-09-24 15:06 DKO
Kamil Wybrańczyk
Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamil Wybrańczyk

Narzeczona Szpilki, Kamila Wybrańczyk świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych, gdzie z duża regularnością publikuje kolejne posty. Na większości zdjęć kobieta kusi swoim ciałem i nie boi się go odsłaniać. Nie inaczej było i tym razem, kiedy to Wybrańczyk siedząc na parapecie w kusym stroju kosztowała szampana. Fani nie szczędzili jej komplementów.

Fani boksu doskonale znają ukochaną polskiego pięściarza. Niemal podczas każdej walki Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk obecna jest na trybunach i z całych sił wspiera swojego partnera. Nie ma również oporów, aby odpierać ataki krytyków pięściarza. Można pokusić się o stwierdzenie, że pod względem charakteru para dobrała się wręcz idealnie.

FAME MMA: Marta Linkiewicz ŚWIECI GOŁĄ PUPĄ! Nie założyła zupełnie NICZEGO [ZDJĘCIE]

Prezes FAME MMA o ZATAJENIU PĘKNIĘTEJ CZASZKI przez Ferrariego. Grozi mu WYKLUCZENIE?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Niebawem role w związku nieco się odwrócą, bo to Szpilka będzie mógł dopingować ukochaną. Wybrańczyk zadebiutuje bowiem w FAME MMA. Na ostatniej gali tej organizacji mieszanych sztuk walki zostało ogłoszone starcie pomiędzy narzeczoną Szpilki, a Martą Linkiewicz. Dla Wybrańczyk będzie to debiut nie tylko w organizacji, a także w tej formule walk.

Joanna Jędrzjeczyk może powalczyć o PAS MISTRZOWSKI UFC! Padły WAŻNE słowa

Ale narzeczona Szpilki na razie nadal skupia się bardziej na prezentowaniu swoich wdzięków w mediach społecznościowych. Niedawno opublikowała krótkie wideo, na którym w kusym i seksownym stroju, który odsłania jej biust, siedzi na parapecie i delektuje się szampanem. Rzecz jasna fani nie szczędzili jej komplementów.

Najnowsze