Tyson Fury

i

Autor: AP PHOTO Tyson Fury

Nie uwierzysz, co Fury kupił zaraz po wygranej z Whytem. Zaczął świętowanie w niezwykłym stylu

2022-04-26 8:31

Tyson Fury znokautował Dilliana Whyte’a na gali boksu w Londynie i obronił tytuł mistrza świata federacji WBC. Kontrowersyjny dla wielu „Król Cyganów” rozpoczął świętowanie i wydawanie zarobionych na tej walce pieniędzy. Niewielu mogło spodziewać się tego, gdzie uda się Fury niedługo po swoim zwycięstwie.

Ta walka była jedna z ważniejszych walk w wadze ciężkiej ostatnich lat.  Dillian Whyte miał niezwykle ambitny plan na odebranie Tysonowi Fury’emu pasa mistrzowskiego, ale „Król Cyganów” znów pokazał, jak wielkim jest pięściarzem. Broniący pasa mistrz od początku był faworytem i pokazał to w starciu z Whytem. Nie pozwalał on na wiele swojemu rywalowi, a w 6. rundzie posłał mu potężny cios podbródkowy. Choć Whyte jeszcze wstał po tym uderzeniu, sędzia nie dopuścił go już do walki, uznając, że zbyt mocno słania się na nogach. Jeden z najlepszych bokserów wagi ciężkiej ostatnich lat zarobił za tę walkę także wielką sumę, otrzymał on bowiem aż 25 mln funtów. Mogłoby się wydawać, że za te pieniądze zdecyduje się na świętowanie przy najdroższych potrawach. Okazało się jednak, że Fury po jedzenie pojechał swoim luksusowym autem do… najbardziej znanej sieci fast-food na świecie!

Tyson Fury zgarnął astronomiczną wypłatę. Od tej kwoty zakręci się wam w głowie! Zgubiliśmy się przy liczeniu zer

Fury po zwycięstwie ruszył świętować. Nie uwierzycie, gdzie zamówił jedzenie

Jak podaje brytyjski „The Sun” Tyson Fury nie pojechał świętować swojej wygranej do drogiej restauracji. Swoim luksusowym, wartym 300 tysięcy funtów Rolls-Roycem  „Król Cyganów” ruszył do… okienka driver-through znanej sieci restauracji fast-food! Bokser nie zamierzał jeść w środku, zamówił jedzenie, zapłacił i odjechał świętować.

Whyte bredzi po przegranej z Furym! Mówi o faulu i fatalnym sędziowaniu, chce rewanżu z mistrzem

Co dalej zamierza Tyson Fury? Brytyjczyk ogłosił, że kończy karierę, ale wielu fanów na całym świecie ma nadzieję, że uda się namówić go na jeszcze jedną walkę. Niewykluczone, że będzie to starcie z Joshuą lub Usykiem o zunifikowanie pasów mistrzowskich. Najpierw jednak musi dojść do rewanżu między wspomnianymi bokserami. W ich pierwszym starciu lepszy był Usyk, który dzierży teraz pasy mistrza świata federacji WBO, IBF, WBA oraz IBO.

Fury - Whyte. Kulisy wyjazdu do Londynu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze