Andrzej Gołota

i

Autor: SE Andrzej Gołota

"Endrju" z wizytą w Polsce

Nie zgadniecie, na co zdecydował się Andrzej Gołota. Pojawiło się zdjęcie, był wyjątkowym gościem

2022-11-13 13:30

Andrzej Gołota na co dzień mieszka w Chicago, ale od czasu do czasu odwiedza ojczyznę. Nasz były znakomity pięściarz jest właśnie w Polsce, a że jego nazwisko wciąż wzbudza olbrzymie zainteresowanie, to "Endrju" nie może narzekać na brak zaproszeń na różne sportowe wydarzenia.

Gołota cztery razy walczył o mistrzostwo świata wagi ciężkiej i choć ani razu nie udało mu się wygrać, to dla wielu kibiców to on jest najlepszym polskim zawodowym pięściarzem w historii. A jak nie najlepszym, to na pewno najpopularniejszym. Zresztą za każdym razem, gdy pojawia się w kraju, wzbudza ogromnie zainteresowanie. Tym razem jest podobnie. Gołota przyjechał do Polski głównie na finałową galę memoriału Leszka Drogosza, która odbędzie się w niedzielę, ale przy okazji skorzystał także z zaproszenia Radomiaka Radom i pojawił się na meczu Ekstraklasy z Pogonią Szczecin.

Andrzej Gołota na meczu Radomiak - Pogoń

Choć mecz oglądał głównie z loży vipowskiej, to kilku osobom udało się zrobić z nim zdjęcie. Jednym ze szczęśliwców był promotor bokserski Mariusz Grabowski, który jest szefem Tymex Boxing Promotion oraz federacji walk na gołe pięści Gromda. "Spotkanie na meczu Radomiaka z Andrzejem Gołotą" - napisał Grabowski na Twitterze, umieszczając fotkę z naszym legendarnym pięściarzem.

Rewanż GOŁOTA vs TYSON i DON KASJO vs Norman Parke?! Vlog Andrzeja Kostyry
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze