Obłędnie piękna STRIPTIZERKA. To nowa dziewczyna legendy sportu [ZDJĘCIA]

2021-03-01 20:53 bnm
Anna Monroe
Autor: fot. instagram.com/thereal.annamonroe Anna Monroe

Na zawodowych ringach stoczył 50 walk i wszystkie wygrał. Przy okazji zarobił też gigantyczne pieniądze, które teraz wydaje na lewo i prawo. Floyd Mayweather, bo to o nim mowa, odpoczywa właśnie wraz z nową ukochaną.

PRZYŁAPANY na gorącym uczynku. Piłkarz Juventus wpatrzony w PIĘKNĄ dziennikarkę [ZDJĘCIA]

Mayweather wypoczywa na Arubie. Do sieci trafiły zdjęcia, na których jeden z najlepszych pięściarzy na świecie karmi flamingi. Internautów bardziej interesuje jednak partnerka, z którą wypoczywa Amerykanin. To Brytyjka Anna Monroe, która na co dzień jest... striptizerką w klubie nocnym boksera "Floyd Girls Collection".

Parą są, przynajmniej oficjalnie, od Nowego Roku. Zdradził to sam Mayweather, który kilka dni temu na imprezie urodzinowej przedstawił Monroe gościom jako "swoją księżniczkę".

Tak wygląda w ciąży żona Macieja Kota. Prześliczna Agnieszka Kot nosi przepotężne buty, a brzuszek coraz większy

- Chciał się nią pochwalić, z kolei Anna była dumna, że mogła mu towarzyszyć. Ich związek staje się coraz poważniejszy. Skoro przedstawił ją nam na takiej imprezie, to musi być coś na rzeczy - powiedział anonimowo jeden z kolegów Floyda.

Mayweather na wspomnianej imprezie zdradził również, że jeśli tylko podróżowanie ponownie będzie możliwe, to będzie chciał jak najszybciej polecieć do Anglii i poznać rodziców swojej nowej ukochanej. Czyżby wreszcie znalazła się kobieta, która na stałe usidli legendarnego pięściarza?

Najpiękniejsza polska siatkarka KUSI w różowej pościeli. NIEZNISZCZALNY ON leży obok, nie rozwaliła go w łóżku

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze