PRZYŁAPANY na gorącym uczynku. Piłkarz Juventus wpatrzony w PIĘKNĄ dziennikarkę [ZDJĘCIA]

2021-03-01 18:57 bnm
Diletta Leotta
Autor: fot. facebook.com/dilettaleotta.ufficiale Diletta Leotta

22-letni Weston McKennie to wschodząca gwiazda piłki nożnej. Reprezentant USA jest wypożyczony z Schalke do Juventusu, ale już teraz eksperci wróżą mu wielką karierę. Na razie jednak młody piłkarz stał się gwiazdą internetu z zupełnie innego powodu.

Wspaniałe uczczenie dokonań Lewandowskiego. Czymś takim może pochwalić się niewielu

Juventus w weekend zremisował na wyjeździe z Veroną 1:1 i do liderującego Interu Mediolan traci już w tabeli włoskiej Serie A dziesięć punktów. Więcej jednak niż o wydarzeniach na boisku mówi się o zachowaniu McKennie'ego. Amerykanin został bowiem przyłapany przez oko kamery, jak gorącym wzrokiem "skanuje" piękną dziennikarkę Dilettę Leottę.

Leotta pracuje dla włoskiego DAZN i od kilku lat regularnie pojawia się na meczach Serie A. Zdjęcie McKennie'ego doczekało się już kilku przeróbek, a najwięcej zabawy mają jego koledzy z Juventusu. 22-latek, podobnie jak pozostali piłkarze, na wiele jednak nie może liczyć. Serce Leotty zdobył bowiem kilkanaście dni temu aktor Can Yaman.

Poważny problem Milanu! Kontuzja największej gwiazdy

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze