zrobiło się gorąco

Odważna kreacja i głęboki dekolt Sylwii Dekiert przed walką Różański - Babić sprawiły, że zrobiło się gorąco w studiu! Aż trudno oderwać wzrok

2023-04-22 20:04

Już na długo przed galą KBN 27 w Rzeszowie oraz walką Łukasza Różańskiego z Alenem Babiciem fani boksu żyli jedną z najważniejszych gal w Polsce w ostatnim czasie. Wydarzenie, które miało miejsce w G2A Arenie widzom umiliła Sylwia Dekiert, która swoją kreacją dopasowała się do rangi wydarzenia i sprawiła, że w studiu przed galą w Rzeszowie zrobiło się naprawdę gorąco.

Polski boks już od dawna nie miał okazji gościć w swoich progach tak ważnego pojedynku jak walka Różański - Babić, którego stawką był tytuł mistrza świata. Jedna z najważniejszych gal w naszym kraju w ostatnim czasie wymagała wyjątkowej oprawy, a także wyjątkowych gości w studiu przed rozpoczęciem gali KBN 27. Uwagę sporej ilości telewidzów mogli przyciągnąć nie tylko Artur Szpilka i Maciej Miszkiń, ale również Sylwia Dekiert, która postanowiła na odważną kreację.  

Sylwia Dekiert rozpaliła widzów w studiu przed walką Różański - Babić. Wszystko przed odważną kreację i głęboki dekolt

Dziennikarka "TVP Sport" już niejednokrotnie miała okazję udowadniać, że jest ulubienicą telewidzów, a o jej kolejnych kreacjach co rusz robiło się głośno. Nie inaczej było w studiu przed galą KBN 27 i walką Różański - Babić. Sylwia Dekiert pojawiła się w towarzystwie swoich gości w czarnej sukience, w której pierwsze skrzypce grał głęboki dekolt. 

Odważna kreacja i głęboki dekolt Sylwii Dekiert przed walką Różański - Babić sprawiły, że zrobiło się gorąco w studiu! Aż trudno oderwać wzrok0

Wieczorowa suknia, jaką w tym szczególnym dla polskiego boksu dniu wybrała Sylwia Dekiert nie odstawał ani na krok od rangi wydarzenia, które miało miejsce w G2A Arenie w Rzeszowie. Przy okazji dziennikarka "TVP Sport" z pewnością przyciągnęła uwagę niejednego widza, który zdecydował się "rzucić okiem" na studio tuż przed rozpoczęciem walk z karty głównej gali KBN 27. 

Sonda
Czy podoba Ci się Sylwia Dekiert?
Sylwia Dekiert przed walką Różański - Babić

i

Autor: TVP Sport screen Sylwia Dekiert przed walką Różański - Babić
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze