Lawrence Okolie

i

Autor: EASTNEWS

Okolie - Light

Okolie - Light TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Okolie - Light GDZIE OGLĄDAĆ LIVE ONLINE. Okolie - Light 25.03 STREAM ONLINE w INTERNECIE. Okolie - Light NA KTÓRYM KANALE DZISIAJ

2023-03-25 19:41

Okolie - Light TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Okolie - Light GDZIE OGLĄDAĆ LIVE ONLINE. Okolie - Light 25.03 STREAM ONLINE w INTERNECIE. Okolie - Light NA KTÓRYM KANALE DZISIAJ. Fani boksu nie będą mogli narzekać na nudę w sobotni wieczór. Podczas gali w Manchesterze Lawrence Okolie stanie przed kolejną szansą na obronę mistrzowskiego tytułu. Rywalem reprezentanta Wielkiej Brytanii będzie niepokonany David Light. Zapowiada się wyborny pojedynek! Okolie - Light GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO. Okolie - Light TV LIVE STREAM ONLINE.

Okolie - Light TV NA KTÓRYM KANALE? Okolie - Light STREAM ONLINE DZISIAJ GDZIE OGLĄDAĆ?

Lawrence Okolie od dawna uważany jest za gigantyczny talent brytyjskiego boksu. Zawodnik z Londynu potwierdził swój talent we wszystkich dotychczasowych pojedynkach, bo w zawodowej karierze jeszcze nie przegrał. Na razie zanotował osiemnaście zwycięstw, z czego czternaście zakończył przed czasem. Lawrence Okolie jest doskonale znany polskim kibicom, bo starł się już z trzema Polakami. I tylko Michał Cieślak był w stanie postawić mu na tyle trudne warunki, że o rozstrzygnięciu decydowali sędziowie. Zwycięstwo Okoliego było jednak bezdyskusyjne. Wcześniej Brytyjczyk błyskawicznie rozprawił się z Krzysztofem Głowackim, a także z Nikodemem Jeżewskim. Mistrz świata federacji WBO w wadzie junior ciężkiej po ponad roku przerwy wraca do ringu. Jego rywalem będzie inny niepokonany pięściarz.

Okolie - Light GDZIE OGLĄDAĆ LIVE ONLINE? Okolie - Light NA ŻYWO TV TRANSMISJA

David Light również nie znalazł jeszcze pogromcy w swojej zawodowej karierze. Reprezentant Nowej Zelandii stoczył dotychczas dwadzieścia pojedynków i dwanaście z nich zakończył przed czasem. Light miał zdecydowanie krótszą przerwę, bo ostatni raz boksował w grudniu ubiegłego roku. Bez wątpienia to jednak aktualny mistrz świata jest faworytem i zwycięstwo Lighta będzie można odebrać jako niespodziankę.

Walka Lawrence Okolie - David Light będzie miała miejsce w sobotę 25 marca. Transmisja z tego wydarzenia od godziny 20:00 na antenie Canal+Sport 2. W Internecie walkę będzie można zobaczyć na płatnej platformie Canal+Online.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze