Manny Pacquiao i Yordenis Uga

i

Autor: AP Manny Pacquiao i Yordenis Uga

Pacquiao - Ugas GDZIE OGLĄDAĆ? Walka Pacquiao KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Walka Pacquiao - Ugas TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE

2021-08-21 21:21

Manny Pacquiao kolejny raz wejdzie do ringu! Tym razem jego przeciwnikiem będzie Yordenis Ugas. Pierwotnie przeciwnikiem słynnego Filipińczyka miał być Errol Spence Jr, ale ten musi poddać się operacji oka. Walka Manny Pacquiao - Yordenis Ugas z pewnością nie zachwyci aż tylu kibiców boksu, ale wielu z nich zarwie noc, by znów zobaczyć byłego mistrza świata WBO i WBC. Pacquiao - Ugas GDZIE OGLĄDAĆ? Walka Pacquiao KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Walka Pacquiao - Ugas TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE

Pacquiao - Ugas TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE. Kiedy i o której godzinie walka Pacquiao - Ugas?

Manny Pacquiao wychodzi do ringu po raz 72.! Filipińczyk tym razem zmierzy się z Kubańczykiem Yordenisem Ugasem, choć pierwotnie jego rywalem miał być Errol Spence Jr. Ten jednak wypadł z pojedynku z powodu kontuzji. "PacMan" wraca między liny po ponad dwóch latach przerwy, po wygranej z Keithem Thurmanem. Z kolei Kubańczyk, który był brązowym medalistą IO w Pekinie w 2008 roku ostatnio pokonał Abela Ramosa. Takiego rywala jak Pacquiao jeszcze nie pokonał - ten bije się na ringach na całym świecie już trzecią dekadę. Sięgał po tytuły mistrzowskie w przeróżnych kategoriach wagowych. Teraz na szali będzie tytuł WBA. Jeśli Filipińczyk wygra, będzie najstarszym mistrzem świata wagi półśredniej. Jeśli tak się stanie pobije... swój rekord!

Pacquiao - Ugas DATA, GODZINA

Pacquiao jest przekonany, że pojedynek zakończy się jego wygraną. - Oczywiście, nie chcę być zbyt pewny przed pojedynkiem, ale zapewniam, że jutro w nocy fani będą cieszyć się z kolejnego zwycięstwa. Dam z siebie wszystko. Dam z siebie wszystko dla fanów i mojego kraju. Pojedynek zadedykuję wszystkim Filipińczykom - mówił Pacquiao cytowany przez SkySports.com.

Walka Manny Pacquiao - Yordenis Ugas odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę 21/22 sierpnia. Początek gali o godzinie 3:00. Przewiduje się, że Pacquiao i Ugas wejdą do ringu około 6:30. Transmisja z gali na Polsacie Sport. Stream online można wykupić w platformie Ipla.

Norman Parke po konferencji EFM SHOW - Maciej Jewtuszko to moje śniadanie | Koloseum
Sonda
Pacquiao - Ugas: Kto wygra walkę?
Najnowsze