Artur Szpilka i Pumba

i

Autor: Instagram/ artur_szpilka Artur Szpilka i Pumba

prawdziwy hit

Pies Artura Szpilki poszedł w boks! Tego jeszcze nie było, gwiazdor KSW wydawał komendy i... to trzeba zobaczyć

2023-09-12 15:22

Fani Artura Szpilki, którzy śledzą jego profile w mediach społecznościowych doskonale wiedzą, że pięściarz i jeden z największych gwiazdorów KSW ma niezwykłe relacje ze swoimi psami - Cycem oraz Pumbą. Czworonogi należące do "Szpili" mają nawet własny profil na Instagramie i jak widać po kolejnych postach, są niezwykle mądre i posłuszne. Do tego stopnia, że Pumba bez problemu "boksował" ze Szpilką.

Pupile Aryra Szpilki znaczą dla niego niezwykle dużo i zajmują szczególne miejsce zarówno w jego życiu, jak i sercu. Gwiazdor federacji KSW, którzy prowadzi nawet specjalne konto na Instagramie dla swoich psów, niejednokrotnie pokazywał się z nimi w miejscach, gdzie wiele osób nie zabrałoby swoich pupili. Relacja Szpilki z jego pupilami jest jednak niezwykle szczera, a Cycu i Pumba są nie tylko posłuszni i słuchają się swojego pana, ale także są niezwykle mądrzy, co pokazuje chociażby ostatni filmik Artura Szpilki.

Prawdziwy hit! Artur Szpilka kazał boksować swojemu psu i... Pumba rozczulił internautów, nie mogli się nadziwić

Pięściarz po zakończeniu treningu bokserskiego w swoim ogrodzie postanowił sprawdzić, czy Pumba nadaje się do sportów walki i klęknął przed swoim czworonogiem z założonymi tarczami, wydając pupilowi komendy którą łapą na trącić rękawicę. Efekt jest piorunujący. 

Pies Artura Szpilki poszedł w boks! Tego jeszcze nie było, gwiazdor KSW wydawał komendy i... to trzeba zobaczyć

Pumba słysząc na zmianę prawa oraz lewa dotykał tarczy raz jedną, a raz drugą łapą wykonując bezbłędnie polecenia swojego pana. Film, który pięściarz udostępnił m.in. na Twitterze szybko zyskał popularność, a internauci nie mogli się nadziwić, jak mądry jest należący do Szpilki Pumba. 

Sonda
Kto wygrałby walkę Szpilka - Diablo?
Najnowsze

Materiał sponsorowany