Robert Parzęczewski i Taras Gołowaszczenko

i

Autor: fot. Tymex Boxing Promotion Robert Parzęczewski i Taras Gołowaszczenko zmierzą się w walce wieczoru gali Tymex Boxing Night 19

Rywal straszy Parzęczewskiego przed galą TBN 19! "Rudy, idę po ciebie!" [WIDEO]

2021-11-25 11:29

W piatek w Radomsku Robert "Arab" Parzęczewski skrzyżuje rękawice z Tarasem Gołowaszczenko w walce wieczoru gali Tymex Boxing Night 19. - Trochę zboczyłem z drogi prowadzącej do starcia o mistrzostwo świata, ale mam nadzieję, że mój cel oddalił się tylko na chwilę - powiedział Parzęczewski.

Rywal "Araba" to były mistrz Ukrainy, który przed batalią z Parzęczewskim jest bardzo pewny swego.

Przed walką o pas mistrza świata jeszcze eliminator?! Trudny rywal na drodze Różańskiego

- Rudy, idę po ciebie! Robert to dobry pięściarz, ale nie lepszy ode mnie. Ta walka będzie dla mnie trampoliną do znacznie lepszych pojedynków - zaznaczył Ukrainiec.

Parzęczewski nic sobie jednak nie robi z szumnych zapowiedzi przeciwnika.

- Niech on sobie nawet nie żartuje. Ciągle marzą o walce o pas mistrza świata i choć nastawiam się na trudny bój, to ja będę górę. Chcę się bić z najlepszymi, a żeby to było możliwe, to takich rywali jak Gołowaszczenko muszę pokonywać bez większego kłopotu. Taras wie jak boksować, ale lubi też faulować, jednak jestem przygotowany i na takie nieczyste zagrywki - zakończył "Arab".

Artur Szpilka zawalczy na gołe pięści?! Do sieci trafiło tajemnicze wideo

Sonda
Czy Robert Parzęczewski doczeka się walki o tytuł mistrza świata?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze