Seksowna nauczycielka to mistrzyni boksu! Prawie przegrała z... zakładaniem ubrań [WIDEO]

2020-03-23 11:21 FAN
Ebanie Bridges
Autor: Instagram / Ebanie Bridges Ebanie Bridges

Ebanie Bridges bardzo szybko przebiła się do świadomości kibiców boksu. Dwa nokauty w pierwszych czterech walkach i nieprzeciętna uroda to niemal niekwestionowany przepis na sukces. "Blonde Bomber" chwali się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale ma do siebie także wielki dystans. Na Twitterze podzieliła się z fanami kuriozalną wpadką, do której doszło przed jedną z walk!

"Blonde Bomber" przybrała sobie przydomek po słynnym Amerykaninie Deontayu "Bronze Bomber" Wilderze! 33-latka Australijka ma za sobą dopiero cztery walki, ale dwukrotnie nokautowała w nich swoje przeciwniczki. Co ciekawe, na co dzień jest niezwykle łagodna - boks łączy z pracą jako... nauczycielka matematyki! Niestraszne są jej brutalne rywalki ani całki. Mimo to, raz była blisko kuriozalnej przegranej.

Ebanie Bridges pochwaliła się na Twitterze wideo z jednej z ceremonii ważenia. Wówczas jej rywalka była już gotowa do spotkania twarzą w twarz. "Blonde Bomber" chciała się jednak jeszcze ubrać, co przyniosło jej absurdalnie dużo problemów. Nie była w stanie założyć swoich spodenek, co wywołało salwy śmiechu u wszystkich zgromadzonych na wydarzeniu, a także tysiącach kibiców w Internecie.

Najnowsze