Albert "Smok" Sosnowski kręci z raperami

2010-02-22 9:01

Albert Sosnowski (31 l.) ostro trenuje przed walką w obronie mistrzostwa Europy. Nie mógł jednak odmówić, kiedy gwiazdy polskiej sceny hiphopowej poprosiły go o pomoc. "Smok" nagrał z Sokołem i Pono teledysk promujący nową płytę "DJ 600V". A to dopiero początek współpracy. Już wkrótce bokser sam może wystąpić jako raper!

9 kwietnia w Londynie Sosnowski wyjdzie do walki z Audleyem Harrisonem (38 l.), mistrzem olimpijskim z Sydney. Niewykluczone, że do ringu Polak wyjdzie w rytm hiphopowego utworu w... swoim wykonaniu!

- Namawiam Alberta do tego, żeby nagrał ze mną kawałek. On ma fantastyczne wyczucie rytmu. Dam mu tylko kilka lekcji rapowania i będzie gotów do nagrania - mówi "Super Expressowi" Pono (34 l.), jedna z największych gwiazd polskiej sceny hiphopowej, autor między innymi hitowego "W aucie". - Mamy specjalną fundację, założoną wspólnie z Zofią Klepacką, mistrzynią windsurfingu, która pomaga dzieciakom znaleźć cel w życiu i zająć się czymś pożytecznym. Albert jest dla nich wzorem, pokazał, że ciężką pracą można wiele osiągnąć w sporcie.

Patrz też: Sosnowski: Adamka zatłuką w wadze ciężkiej

Sosnowski trenuje do kwietniowego pojedynku z Harrisonem, prawdopodobnie najtrudniejszego w karierze. Zapewnia jednak, że chętnie poświęci trochę czasu, żeby nauczyć się rapować.

- Kumpluję się z Pono i Sokołem od wielu lat. Miałem nawet poprosić ich, żeby nagrali jakiś kawałek, przy którym mógłbym wychodzić do ringu. Ale kilku bokserów już ma takie utwory napisane specjalnie dla nich - mówi "Smok". - Ja za to mogę być pierwszym, który będzie wychodził do kawałka nagranego przez siebie. Podoba mi się ten pomysł!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze