Mike Tyson szokująco o traumie z dzieciństwa: Zgwałcił mnie, a wcześniej zastraszył

2017-07-27 8:57 pik
Mike Tyson
Autor: East News Mike Tyson

Mike Tyson zdecydował się na szokujące wyznanie. Choć już wcześniej o tym wspominał, po raz pierwszy mówił o tym tak otwarcie. Wielki mistrz świata w boksie, król wagi ciężkiej, jako dziecko padł ofiarą gwałtu. Jak sam wyjawił, to zdarzenie miało ogromny wpływ na jego styl życia. Nie bez powodu łatwo się denerwował, był agresywny i wpadał w uzależnienia.

Mike Tyson po ponad 40 latach zdecydował się opowiedzieć o najczarniejszym momencie swojego życia. Bokser nie słynie z takich wyznań, ale w programie Jeremy’ego Schappa „ E:60” zdecydował się otwarcie opowiedzieć o historii, która przytrafiła mu się w wieku ośmiu lat. W szokującej opowieści wyznał, że został zgwałcony. Wtedy jeszcze był bezbronny. W żaden sposób nie mógł zareagować na tę sytuację, która jak sam opowiada, ukształtowała jego dalsze życie.

Zobacz: Jessica Żelazko: Chcę bić jak Tyson! [GALERIA]

- Zaczepił mnie na ulicy, wciągnął do budynku, zastraszył i porwał. Wykorzystał mnie, zgwałcił. Nigdy później go nie widziałem. Nie powiedziałem o tym nikomu, po prostu żyłem dalej - powiedział Tyson, który do dziś nie zna tożsamości gwałciciela.
Legenda boksu dodała, że to zdarzenie sprawiło, że stał się twardy wobec świata, który go otaczał. - Powiedziałem sobie, że już nigdy nikt nie będzie mi dokuczał - odpowiedział Tyson na pytanie o to, czy chciał zostać bokserem, aby móc się bronić.

Mike Tyson zapisał się w historii boksu jako jeden z najbrutalniejszych pięściarzy. Dla swoich rywali w ringu nie miał żadnej litości. Wszyscy pamiętają też jego okropne zachowanie podczas walki z Evanderem Holyfieldem, któremu odgryzł ucho. Nie na darmo Tyson miał przydomki "Bestia" oraz "Żelazny Mike".

ANDRZEJ KOSTYRA VIDEOBLOG: Mayweather vs McGregor - to NIE są wojownicy!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze