Szpilka będzie pomagał swojemu POGROMCY

2020-09-27 22:59 RPS
Szpilka Chisora WIDEO NOKAUT TVP Sport
Autor: TVP Sport Szpilka Chisora WIDEO NOKAUT TVP Sport

Artur Szpilka (24-4, 16 k.o.) będzie pomagał Dereckowi Chisorze (32-9, 23 k.o.) w przygotowaniach do walki z Oleksandrem Usykiem (17-0, 13 k.o.). Pięściarz z Wieliczki poinformował na Twitterze, że leci na obóz Brytyjczyka do Londynu na 3 tygodnie sparingów. Chisora i Szpilka mierzyli się w lipcu 2019 roku, a pojedynek zakończył się brutalnym nokautem na Polaku w 2. rundzie.

Dereck Chisora szykuje się do długo wyczekiwanej walki z Usykiem, która zaplanowana jest na 31 października w Wielkiej Brytanii. W sparingach Brytyjczykowi będzie pomagał jego dobry znajomy Artur Szpilka, który wyleci do Londynu na 3 tygodnie. Pięściarz z Wieliczki poinformował o tym na Twitterze.

Szpilka ZDEMOLOWANY przez Chisorę! ZOBACZ NOKAUT [WIDEO]

Łukasz Różański WŚCIEKŁY po walce z BUMEM. „Chyba nie chciał boksować” [WIDEO]

"Szpila" wyleczył już kontuzję barku i trenuje do kolejnej walki. Wiele wskazuje na to, że jego kolejnym przeciwnikiem będzie Łukasz Różański (13-0, 12 k.o.), który po odprawieniu tureckiego buma Ozcana Cetinkai, związał się kontraktem z grupą KnockOut Promotions. Wkrótce mają ruszyć negocjacje między obozami pięściarzy, a wstępnie walka planowana jest na początek przyszłego roku.

WŚCIEKŁY Łukasz Różański po obiciu BUMA: Następny SZPILKA?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze