Artur Szpilka i Łukasz Różański

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Artur Szpilka i Łukasz Różański

Szpilka OPUSZCZA media społecznościowe! Wszystko przez... NIE ZGADNIESZ!

2021-05-16 18:11

Dokładnie za dwa tygodnie Artur Szpilka skrzyżuje rękawice z Łukaszem Różańskim, a stawką pojedynku w Rzeszowie będzie pas WBC International w wadze bridger. "Szpila" skupia się już wyłącznie na tej batalii. Czekają go jeszcze dwa sparingi, a potem zostanie tylko łapanie świeżości.

>>>WYKUP DOSTĘP DO WALKI SZPILKA - RÓŻAŃSKI<<<

Szpilka swoimi przygotowaniami dzielił się w mediach społecznościowych niemal codziennie. Niczego nie ukrywał, wszystko podawał jak na tacy. Teraz to się jednak zmieni. By w stu procentach skupić się już wyłącznie na walce z Różańskim, Szpilka bierze krótki rozwód z internetem.

Ekspresowa robota Cieślaka. Walka o pas mistrza świata o krok! [GALERIA]

- Odcinam się na chwilę od mediów społecznościowych, do czasu mojej walki. Skupiam się tylko i wyłącznie na tym, moja dziewczyna będzie prowadzić moje profile, wstawiać różne rzeczy. Jeśli ktoś z moich znajomych chce się ze mną skontaktować, to niech dzwoni na numer komórkowy, ponieważ internet też wyłączam, nie będę dostępny np. na WhatsAppie i na wszystkich innych wariactwach. Pozdrawiam, zawsze ten sam, do zobaczenia 30 maja! - powiedział Szpilka w krótkim wideo zamieszonym na Instagramie.

Stawką pojedynku w Rzeszowie będzie pas WBC International w nowej kategorii wagowej bridger. Zwycięzca będzie zatem, przynajmniej w teorii, o krok od walki o pas mistrza świata.

Wreszcie mówią jednym głosem! Walka Joshua - Fury (niemal) pewna!

Zdenerwowany Szpilka: Co on pier****!
Sonda
Kto wygra - Łukasz Różański czy Artur Szpilka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze