Szpilka - Różański jednak na stadionie?! Bilety wyprzedane

2021-05-11 9:30 Rafał Mandes
Artur Szpilka, Łukasz Różański
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Rośnie zainteresowanie zaplanowaną na 30 maja walką Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim o pas WBC International w nowej kategorii wagowej bridger. Rośnie na tyle, że szef KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski rozważa przeniesienie gali z hali Podpromie na stadion Stali Rzeszów. To nie byłaby pierwsza impreza tej grupy na tym obiekcie. W lipcu 2019 roku w walce wieczoru zmierzyli się tam Różański z Izu Ugonohem.

Jeszcze kilka dni temu na plakatach promujących galę widniała data 22 maja. W dniu pierwszej konferencji prasowej zapowiadającej walkę Szpilki z Różańskim okazało się, że kibice do hal będą mogli powrócić tydzień później i w związku z tym pojedynek przeniesiono na niedzielę 30 maja.

Zgodnie z wytycznymi rządu na trybunach hali Podpromie mogłoby być zajętych 50 procent miejsc, czyli do sprzedaży trafiło niespełna trzy tysiące biletów. Tych, jak się okazuje, już praktycznie nie ma i w związku z tym szefowie KnockOut Promotions rozważają przeniesienie wydarzenia z hali na stadion Stali. Co prawda otwarte obiekty mogą być zajęte w 25 procentach, ale i tak na stadion mogłoby wejść więcej kibiców niż do hali.

Gromda ruszy za granicę?! Borek: Pisał do mnie kolega milioner z Monte Carlo [TYLKO U NAS]

"No i stało się, nieszczęście urodzaju. Zostało nam ok. 40 biletów na krzesła i pewnie ponad setka na trybuny, a dopiero tak naprawdę rusza zainteresowanie. Rozważamy możliwość przeniesienia gali na stadion. Takiego kłopotu już wiele lat nie mieliśmy" - napisał Wasilewski na Twitterze.

Niespełna dwa lata temu na stadionie Stali Różański pokonał przed czasem Ugonoha, odnosząc największe zwycięstwo w karierze.

- Tym razem będzie to operacja trudniejsza logistycznie. Wtedy było po sezonie i przed remontem murawy. Teraz sezon trwa, a ring i dach wbrew pozorom ważą razem kilkanaście ton. Do tego po murawie będą chodzili kibice. Musimy sprawdzić, jak mocno wpłynie to na murawę i np. system nawadniania. Wykonałem już telefon do Rafała Kalisza, prezesa Stali Rrzeszów i działamy. Aż tak dużym zainteresowaniem galą jestem zaskoczony. Zwłaszcza, że zwiększyliśmy cenę biletów w pierwszym rzędzie z 1000 zł na 1500 zł. Widocznie ludzie nie tylko doceniają sportową wartość naszej imprezy, ale jednocześnie mocno stęsknili się za sportem na żywo. To cieszy. Działam w boksie ponad 20 lat i po raz pierwszy zastanawiam się nad tym, by przenieść galę z hali na stadion - powiedział nam Wasilewski.

Iskrzy między Szpilką i Różańskim! "Zrobisz to przez reklamówkę jak gościowi na kadrze"

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze