Andrzej Gołota

i

Autor: ART SERVICE Andrzej Gołota

Na jaw wyszła cała prawda!

Takie wykształcenie ma Andrzej Gołota. Mało kto o tym wiedział, ma powód do wielkiej dumy!

2024-04-02 9:21

Na jaw wyszło, jakie wykształcenie ma Andrzej Gołota! Okazuje się, że legendarny polski bokser ma duży powód do dumy, o którym mało kto wiedział. Tych szczegółów życia prywatnego legendy polskiego sportu nie wiedział kompletnie nikt!

Andrzej Gołota jest postacią, której nie trzeba przedstawiać fanom polskich sportów walki. Legendarny pięściarz ma za soba wiele lat naprawdę udanej kariery sportowej, w której trakcie mierzył się z takimi tuzami i legendami pięściarstwa jak Lennox Lewis, Mike Tyson i Riddick Bowe. O ile o karierze sportowej boksera, na którego walki swego czasu wstawała cała Polska, wiadomo wszystko, o tyle mało kto wie, jakie wykształcenie ma sportowiec, a okazuje się, że może mieć powód do zadowolenia. O tym nikt nie wiedział!

Andrzej Gołota - wykształcenie. Na jaw wyszła cała prawda!

Okazuje się, że Andrzej Gołota ma wykształcenie średnie, które zdobył w Technikum Samochodowym przy ul. Sandomierskiej w Warszawie. Pięściarz może być bardzo dumny z matury, którą napisał. Okazuje się, że miał drugi najlepszy wynik w całej szkole.

- W Zespole Szkół przy ul. Sandomierskiej zdał ją z drugą lokatą - czytamy na stronie Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Kolejnym powodem do dumy dla sportowca może być wykształcenie jego córki. Podobnie jak matka - pani Mariola Gołota, Aleksandra Gołota została prawnikiem.

Listen on Spreaker.
Najnowsze