Motoarena w Toruniu

i

Autor: Polsat Boxing Promotions Motoarena w Toruniu

Tego w Polsce jeszcze nie było! Ważenie przed galą w nietypowym miejscu, dwa wydarzenia jednocześnie

Tego jeszcze nie było! Oficjalna ceremonia ważenia przed galą Polsat Boxing Promotions 8 odbędzie się na... żużlowej Motoarenie w czasie Derbów Pomorza, a więc na meczu Apatora Toruń z GKM-em Grudziądz. Fani sportu, którzy w piątek odwiedzą stadion w Toruniu będą więc mogli obejrzeć dwa wydarzenia jednocześnie, a organizatorzy obydwu z nich przygotowali wyjątkowe niespodzianki.

Motoarena to macierzysty stadion klubu Apator Toruń i jeden z najnowocześniejszych torów żużlowych świata. Cyklicznie odbywają się tu mecze polskiej ligi oraz elitarne międzynarodowe zawody Speedway Grand Prix. Obiekt mieści 15 500 widzów i zapewnia doskonałe warunki do oglądania zawodów. A w piątek 24 czerwca będzie na co popatrzeć! Oprócz żużlowych Derbów Pomorza pomiędzy klubami z Torunia i Grudziądza, na Motoarenie odbędzie się także oficjalna ceremonia ważenia przed galą Polsat Boxing Promotions 8.

Tradycją polskiego żużla jest to, że fani pojawiają się na stadionie nawet na półtorej godziny przed startem meczu. Zwykle ten dodatkowy czas upływa im na pogawędkach o formie klubu przy tradycyjnej kiełbasce z grilla serwowanej na trybunach. W piątek dodatkową atrakcją będzie spotkanie z bohaterami gali Polsat Boxing Promotions, która odbędzie się 25 czerwca w Arenie Toruń. Oficjalna ceremonia ważenia przed galą rozpocznie się o godzinie 19:30, a więc pół godziny po otwarciu bram Motoareny.

Mateusz Borek zdradza, dlaczego Adamek wróci w TVP Sport, a nie w Polsacie! Mówi o promocji i przyjaźni

Kulisy debiutu Artura Szpilki na gali KSW

Fani w drodze na trybuny będą mogli z bliska obejrzeć uczestników sześciu walk zawodowych, w tym Radomira Obruśniaka, który powalczy o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski w wadze lekkiej oraz kubańskiego czarodzieja ringu – Ihosvany’ego Garcię, który pół roku wcześniej w toruńskim Dworze Artusa zdeklasował świetnie znanego Przemysława Gorgonia.

Ceremonię ważenia będzie można oglądać stojąc tuż obok sceny oraz siedząc na trybunach i spoglądając na stadionowy telebim. Wszyscy fani obecni na Motoarenie wezmą także udział w losowaniu bezpłatnych zaproszeń na galę Polsat Boxing Promotions. Ci którym zabraknie szczęścia, będą mogli w wyjątkowych promocyjnych cenach zakupić bilety na sobotnie wydarzenie w rozstawionych na Motoarenie biletomatach oraz bezpośrednio od hostess Polsat Boxing Promotions i maskotki tej organizacji o imieniu Wilku.

Po zakończeniu ceremonii ważenia Wilku wraz z hostessami Polsat Boxing Promotions i pięściarzami zakontraktowanymi na sobotnią galę, zasiądą na trybunach i będą kibicować żużlowcom z Torunia i Grudziądza.

Piękna Laura Grzyb szczerze przed trudną walką! Była odizolowana od rodziny i przyjaciół, to oni zastępowali jej rodzinę

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze