Artur Szpilka

i

Autor: Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl Artur Szpilka

Prawdziwa perełka

Tego zdjęcia z Arturem Szpilką nie zobaczycie nigdzie indziej. Nie uwierzysz, z kim miał okazję się spotkać 12 lat temu. Szczególna postać na fotografii

2023-05-18 19:24

Artur Szpilka już 3 czerwca zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim na gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Dla byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej w boksie będzie to trzecia walka w MMA. Przeszukując naszą bazę zdjęć natrafiliśmy na kapitalną fotkę ze "Szpilą" w roli głównej.

Szpilka po raz ostatni w ringu zaprezentował się w maju 2021 roku - przed dwoma lata musiał uznać wyższość Łukasza Różańskiego. Choć oficjalnie nie zakończył bokserskiej kariery, to teraz skupia się tylko i wyłącznie na MMA. "Szpila" ma za sobą już dwie wygrane w nowej dyscyplinie, a teraz wylewa hektolitry potu przed zaplanowanym na 3 czerwca pojedynkiem z Mariuszem Pudzianowskim.

Legendarny wywiad Szpilki o spotkaniu z Lewisem

Przeszukując naszą bogatą bazę zdjęć natrafiliśmy jednak na perełkę z pięściarskiej kariery Szpilki. O legendarnym wywiadzie "Szpili", w którym wspomniał o spotkaniu z Lennoksem Lewisem, z pewnością słyszało wielu kibiców. A jeśli ktoś to jakimś cudem przegapił, to może to teraz nadrobić.

Archiwalne zdjęcie Szpilki z Lewisem

Do spotkania Szpilki z Lewisem doszło w 2011 roku i jak się okazuje, wywiad to nie jedyna pamiątka z tego wydarzenia. Dotarliśmy bowiem do zdjęcia sprzed 12 lat, na którym oprócz głównych bohaterów, czyli Szpilki i Lewisa, są jeszcze Krzysztof "Diablo" Włodarczyk oraz śp. Dawid "Cygan" Kostecki. Prawdziwa perełka! Zresztą zobaczcie sami!

Od lewej: Lennox Lewis, Krzysztof Włodarczyk, Artur Szpilka i Dawid Kostecki

i

Autor: Super Express Od lewej: Lennox Lewis, Krzysztof Włodarczyk, Artur Szpilka i Dawid Kostecki
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze