XTB KSW

i

Autor: Super Express XTB KSW

Legendarna walka

To będzie legendarne starcie! Gala XTB KSW: Epic i walka Adamek - Khalidov, studio plus walki w Super Expressie! Tego przegapić nie można!

2024-02-24 16:59

To już w sobotę! Walka Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem od kilku tygodni wywołuje ogromne emocje wśród fanów sportów walki. Podczas gali XTB KSW: Epic dojdzie do długo wyczekiwanego starcia, które będzie zwieńczeniem wydarzenia w Gliwicach. Super Express, jako patron medialny gali, będzie obecny na wydarzeniu, skąd realizowane będzie studio na żywo przed galą oraz dostępne będą dwie walki za darmo.

Gala XTB KSW: Epic i Adamek - Khalidov NA ŻYWO. Oglądaj walki za darmo

Tomasz Adamek i Mamed Khalidov to dwie niekwestionowane legendy polskich sportów walki. Po jednej stronie jeden z nielicznych reprezentantów Polski w boksie, którzy mogli tytułować się mistrzem świata w boksie, a z drugiej największy zawodnik w historii KSW oraz mieszanych sztuk walki w kraju nad Wisłą. I już same sylwetki i przeszłość Adamka i Khalidova sprawiają, że walka obu zawodników budzi ogromne emocje. Podczas gali XTB KSW: Epic dojdzie do pojedynku, na którzy czekają tak naprawdę wszyscy fani sportów walki. Wszystko odbędzie się w sobotni wieczór 24 lutego w Gliwicach, a na gali XTB KSW: Epic dojdzie do wielu ciekawy starć, które poprzedzą walkę wieczoru.

XTB KSW Epic NA ŻYWO oglądaj walki ZA DARMO

W klatce zobaczymy m.in. Darko Stosicia, Bogdana Gnidkę, Phila De Friesa, a także turniej. Co najważniejsze KSW wraca do korzeni i walki toczone będą w różnych formułach. Gala rozpocznie się o godzinie 19:00, ale już od 17:30 będziecie mogli oglądać studio na kanale KOLOSEUM oraz na profilach Super Expressu oraz Super Expressu Sport na Facebook'u i na stronie se.pl. W dodatku udostępnione zostaną dwie pierwsza walki i to całkowicie za darmo. W studiu gościć będziemy m.in. Mateusza Borka, czy Artura Szpilkę. Gorąco zapraszamy!

Listen on Spreaker.
Najnowsze