Martin Bakole na gali w Rzeszowie

i

Autor: KnockOut Promotions Martin Bakole na gali w Rzeszowie

Historyczne wydarzenie w Polsce

To będzie najlepsza gala w historii! Starcie kolosów w Rzeszowie, transmisja w Sky Sports

2023-03-15 12:01

Walka Łukasza Różańskiego o pas mistrza świata i Michała Cieślaka o pas mistrza Europy. Mało? Na tym nie koniec! Na gali Knockout Boxing Night 27 w Rzeszowie zobaczymy jeszcze m.in. bardzo ciekawie zapowiadające się starcie w wadze ciężkiej - Martin Bakole skrzyżuje rękawice z Igorem "Ukraińskim Hulkiem" Szewadzuckim. To efekt współpracy KnockOut Promotions z brytyjską grupą Boxxer.

Po raz pierwszy w historii polskiego boksu zawodowego na jednej gali zobaczymy pojedynki z udziałem naszych pięściarzy o mistrzostwo świata i Europy. 22 kwietnia w Rzeszowie o ten pierwszy tytuł powalczy Różański, o drugi - Cieślak. Różański skrzyżuje rękawice z Alenem Babiciem, a stawką batalii będzie pas mistrza świata federacji WBC w wadze bridger, Cieślak z kolei zmierzy się z Dylanem Bregeonem o prymat na Starym Kontynencie w wadze junior ciężkiej.

To będzie najlepsza gala w historii polskiego boksu zawodowego! Bakole - Szewadzucki w Rzeszowie

Na tym jednak nie koniec znakomitych informacji. Kierowana przez Andrzeja Wasilewskiego grupa KnockOut Promotions z okazji gali w Rzeszowie nawiązała współpracę z brytyjską grupą Boxxer. Efekt? Na Podkarpaciu zobaczymy wspomnianą już batalię Bakole z Szewadzuckim, a między linami zaprezentują się też siostra Daniela Dubois - Caroline Dubois oraz Jeamie "TKV" Tshikeva. Na Wyspach transmisję z gali Knockout Boxing Night 27 przeprowadzi natomiast Sky Sports.

Najnowsze