Łukasz Różański i Andrzej Wasilewski

i

Autor: Tomasz Radzik/Super Express Łukasz Różański i Andrzej Wasilewski

Olbrzymie pieniądze

Miliony w grze! Andrzej Wasilewski szczerze o gali w Rzeszowie i walce o pas Różański - Babić

2023-03-05 14:15

Już 22 kwietnia pierwsza od niespełna siedmiu lat walka o tytuł mistrza świata w boksie w Polsce - w Rzeszowie Łukasz Różański zmierzy się z Alenem Babiciem o pas czempiona federacji WBC w wadze bridger (do 101,6 kg). Na tym jednak nie koniec niespodzianek. Organizator i szef KnockOut Promotions zapewnia, że to będzie "absolutnie niepowtarzalna i historyczna gala".

Grupa Wasilewskiego wygrała przetarg na walkę z samym Eddiem Hearnem z Matchroom Boxing. Zwycięska oferta wyniosła 425 tysięcy dolarów. To niespełna dwa miliony złotych, ale szef KnockOut Promotions zdradził, że budżet gali będzie znacznie większy. Znany promotor podzielił się z nami swoimi wrażeniami także w kilku innych kwestiach. Kilka wątków oraz wideo z całej rozmowy poniżej.

Wasilewski o budżecie gali w Rzeszowie

- Na początku plan był taki, żeby się zmieścić dosyć istotnie poniżej czterech milionów złotych. To nie jest tak, że jak robimy coś znacznie większego, to wszystko nagle kosztuje dwa razy więcej, ale jest trochę tych pozycji w excelu. kwota rośnie i teraz musimy zrobić co w naszej mocy, by tych czterech milionów nie przekroczyć. Taki sobie postawiliśmy sufit. Jak na sporty walki w Polsce, takie oldschoolowe, to jest to ogromny budżet.

Wasilewski o innych walkach na gali w Rzeszowie

- Jeszcze się wstrzymuję z ogłaszaniem, bo jako prawnik cenię sobie to, co jest na papierze, ale w boksie jest takie powiedzenie "don't blink", czyli nie mrugaj. I ja kibicom boksu w Polsce mówię szczerze, by nie mrugali i kupowali bilety, bo parę dużych niespodzianek jest w drodze.

Wasilewski o drogich biletach na galę w Rzeszowie

- Zmartwię kibiców, ale może się okazać, że najtańszy bilet nie będzie kosztować 300 zł a 500 zł. Mimo to w przypadku tego eventu jestem całkowicie przekonany, że sprzedamy wszystkie bilety. To jest duża zasługa samego Łukasza, który jest bardzo szanowany i lubiany w Rzeszowie. Świadczy to też o tym, że jest porządnym, poważnym człowiekiem.

Sonda
Czy Łukasz Różański będzie mistrzem świata w nowej kategorii wagowej bridger?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze