Łukasz Różański i Alen Babić

i

Autor: KnockOut Promotions Łukasz Różański i Alen Babić

Szykuje się historyczna gala

Znamy ceny biletów na walkę Różańskiego o tytuł mistrza świata w Polsce! Trzeba głęboko sięgnąć do kieszeni!

2023-02-24 16:30

22 kwietnia w Rzeszowie Łukasz Różański zmierzy się z Alenem Babiciem, a stawką pojedynku będzie pas mistrza świata federacji WBC w wadze bridger (do 101,6 kg). Gala KBN27: Mistrzowska Noc odbędzie się w G2A Arena, a starcie o tytuł na żywo będzie mogło obejrzeć około czterech tysięcy kibiców. W piątek poznaliśmy ceny biletów.

Doprowadzenie do starcia Różańskiego z Babiciem o tytuł mistrza świata w Polsce nie było proste ani tanie. Grupa KnockOut Promotions, której szefem jest Andrzej Wasilewski, wygrała jednak przetarg z samym Eddiem Hearnem z Matchroom Boxing. Zwycięska oferta opiewała na sumę 425 tys. dolarów - 10 procent z tej sumy (42,5 tys. dol.) trafi jako bonus do zwycięzcy, reszta (382,5 tys. dol.) zostanie podzielona po połowie na obu zawodników. Jeśli zatem Różański wygra i zostanie mistrzem, to poza pasem zgarnie też nieco ponad milion złotych!

Ceny biletów na walkę Różański - Babić o tytuł mistrza świata

W sumie budżet gali, jak zdradził Wasilewski, przekroczy trzy miliony złotych. Nic więc zatem dziwnego, że bilety, które właśnie trafiły do sprzedaży, nie należą do najtańszych. Ceny zaczynają się od 300 złotych, a kończą na 4 tysiącach złotych! Tanio nie jest, ale wiele wskazuje na to, że impreza w G2A Arenie może przejść do historii polskiego boksu. Poza batalią Różańskiego o pas mistrza świata, w ringu o tytuły mistrza Europy mają bowiem powalczyć Michał Cieślak oraz Laura Grzyb. Do tego organizatorzy szykują jeszcze kilka niespodzianek...

Łukasz Różański na gorąco po ogłoszeniu jego walki o pas w Polsce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany