Tomasz Adamek

i

Autor: Tomasz Radzik / SUPER EXPRES Tomasz Adamek

Zobacz zdjęcie

Tomasz Adamek na wielkiej manifestacji w USA. Wielka biało-czerwona szarfa i... tajemniczy blond anioł u boku

2022-10-04 8:44

O tym święcie Tomasz Adamek nie zapomina od lat. Parada Pułaskiego kolejny raz przeszła hucznie z tysiącami członkami amerykańskiej Polonii ulicami nowojorskiego Manhattanu. Nasi rodacy ze Stanów Zjednoczonych znów zgromadzili się w biało-czerwonych barwach, by manifestować swoją polskość. Tegorocznym hasłem było "Marsz z Sercem, Duszą i Miłością Polonii". Tomasz Adamek pochwalił się zdjęciem z piękną blondynką.

Parada Pułaskiego to niezwykła manifestacja polskości, która co roku ma miejsce w Stanach Zjednoczonych. Od lat tę akcję aktywnie wspiera słynny polski pięściarz, były mistrz świata Tomasz Adamek. Już kilkanaście lat temu pojawiał się na ulicach miast w USA, by świętować wyjątkowy dzień dla naszej Polonii. Tomasz Adamek postanowił się pochwalić wyjątkowym zdjęciem za pośrednictwem mediów społecznościowych. U jego boku pojawiła się na nim tajemnicza, zjawiskowa blondynka. To, co cieszy najbardziej to, że patriotyczne święto przebiegało w pokojowej, radosnej atmosferze.

Tomasz Adamek przyleciał do Polski w luksusowym zegarku. Pensja przeciętnego Polaka to za mało, bogactwo aż bije po oczach

Parada Pułaskiego: Tomasz Adamek na wielkiej polskiej manifestacji!

Tomasz Adamek opublikował za pośrednictwem Facebooka zdjęcie z Parady Pułaskiego. Uśmiechnięty były pięściarz, który od dłuższego czasu planuje pożegnanie z ringiem, pozował do zdjęcia ze zjawiskową blondynką. Na jej szarfie można dostrzec napis "Miss Polonia" - niewykluczone, że to zwyciężczyni jednego z konkursów polonijnych.

Kiedy do ringu wróci Tomasz Adamek?

W rozmowie z "Super Expressem" sprzed kilku tygodni Adamek zdradził, że chce wrócić do walki już jesienią. - Boksowałem całe życie i chyba nie chcę tego zmieniać. Różnych propozycji nie brakuje, ale boks kocham najbardziej. Zapewniam, że w akcji zobaczycie mnie jesienią w Polsce w walce z zagranicznym rywalem - stwierdził legendarny pięściarz z Gilowic.

Tomasz Adamek – osiągnięcia

Tomasz Adamek to jeden z najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich bokserów w historii tej dyscypliny. Przez wiele lat godnie reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej zarówno w boksie amatorskim, jak i zawodowym, choć dużo większe sukcesy odnosił właśnie jako zawodowiec. Adamek w trakcie swojej kariery nie skupiał się tylko na jednej kategorii wagowej – z czasem przechodził coraz „wyżej”, by w końcu próbować swoich sił w „królewskiej” kategorii, czyli wadze ciężkiej. Tam jednak, inaczej niż w półciężkiej i junior ciężkiej, nie udało mu się zdobyć mistrzostwa świata, choć miał ku temu okazję.

Galeria poniżej: Tomasz Adamek przyleciał do Polski w luksusowym zegarku

Sonda
Czy Tomasz Adamek powinien wracać do ringu?
Dariusz Michalczewski OSTRO: Adamek nie ma do mnie PODJAZDU!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze