Tyson Fury

i

Autor: AP PHOTO Tyson Fury

Dramat pięściarza!

Tyson Fury przeżywa rodzinną tragedię. Szokujące szczegóły, doszło do potwornego morderstwa

2022-08-22 17:04

To jest prawdziwa tragedia! Tyson Fury przekazał potworne informacje o tym, że jego rodzina pogrążyła się w głębokiej żałobie po tragicznej śmierci jednego z jej członków. "Król Cyganów" zaapelował w mediach, by skończyć tragiczny proceder, z którym wciąż niewiele zrobiono. Czy po tej katastrofie realnie może stać się coś nowego?

Sport jest ważny w życiu każdego zawodnika, ale jest coś, co przerasta nawet to! Chodzi oczywiście o rodzinę. Kolejny znakomity przykład w tej kwestii dał Tyson Fury. Popularny "Król Cyganów" nie ukrywał rodzinnego dramatu, który rozegrał się w ostatnim czasie. "Daily Mirror" poinformował o tym, że brutalnie zamordowany został kuzyn pięściarza, Rico Burton. Bliski Tysona Fury'ego został dźgnięty nożem w szyję. Okoliczności całego zajścia są naprawdę przerażające!

Kuzyn Tysona Fury'ego został zamordowany. Szokujące wieści o morderstwie

"The Sun" ujawnił kulisy sytuacji, do której doszło przed jednym z nocnych klubów na ulicach Manchesteru. Do kłócącej się grupki jako rozjemca podszedł właśnie Rico Burton. Kuzyn Tysona Fury'ego próbował uspokoić aferę, która rozpętała się, gdy niektóre osoby nie zostały wpuszczone do klubu. Niestety, po chwili sprawy wymknęły się spod kontroli.

Mateusz Borek miał do powiedzenia tylko jedno po walce Usyk - Joshua 2! Dziennikarz nie owijał w bawełnę, takie są wyliczenia

Według relacji brytyjskich mediów, w ruch poszedł nóż, który trafił Rico Burtona w szyję. Życia mężczyzny nie udało się uratować.

Tyson Fury wystosował apel do brytyjskiego rządu. "To trzeba powstrzymać"

Tyson Fury odniósł się do całej sytuacji w mediach społecznościowych. Za ich pośrednictwem zaapelował do rządzących o interwencję.

- Mój kuzyn został zamordowany ostatniej nocy. Dźgnięto go nożem w szyję. To jest nie do zniesienia z tymi idiotami, którzy noszą noże. Musimy powstrzymać to możliwie szybko. Nasz rząd musi wprowadzić wyższe kary za przestępstwa, które dokonywane są przez nożowników - napisał Fury.

Fury - Whyte. Kulisy wyjazdu do Londynu

Tyson Fury - kim jest? Osiągnięcia

Tyson Fury jest niepokonanym pięściarzem wagi ciężkiej. Stoczył 33 pojedynki, wygrywając 32 z nich. Tylko pierwsze starcie z Deontayem Wilderem zakończyło się remisem. Ostatnio wygrał 23 kwietnia 2022 roku z Dillianem Whytem i ogłosił zakończenie kariery.

Tyson Fury okropnie przejechał się po Usyku. Drastyczna ocena walki z Joshuą, Nie zabrakło wulgaryzmów

Sonda
Czy Tyson Fury wróci do ringu?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze