Mariusz Wach i Frazer Clarke

i

Autor: Boxxer Mariusz Wach i Frazer Clarke

Relacja na żywo

Mariusz Wach przegrywa w Wielkiej Brytanii. Walka z Clarkiem do jednej bramki, czwarta porażka z rzędu Polaka

2023-06-17 0:14

Mariusz Wach przegrał czwartą walkę z rzędu. "Wiking" pojechał do Wielkiej Brytanii, gdzie zmierzył się z Frazerem Clarkiem. Niestety, było to nieudane starcie dla Polaka, który na kartach punktowych przegrał wszystkie dziesięć rund. Zapraszamy do zapoznania się z zapisem relacji na żywo z walki Wach - Clarke.

Na żywo

Gala boksu w Londynie: Wach - Clarke

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

100-90, 100-90, 100-90 - tak punktowali ten pojedynek sędziowie.

10 runda

KONIEC WALKI! Werdykt będzie jedynie formalnością. Clarke zdecydowanie wygrał pojedynek. Za moment przekonamy się, jak punktowali to sędziowie.

9 runda

Kolejna kombinacja i kilka ciosów dochodzi do głowy Wacha na minutę przed końcem rundy. Ale to tylko pojedyncze zrywy. Clarke dominuje i przeważa, ale nie pokazuje niczego niesamowitego.

8 runda

Dużo niezrozumiałych decyzji sędziego. Clarke odwraca się plecami do Polaka, Wach trafia go w twarz, ale sędzia rozdziela zawodników, zwracając uwagę, by nasz zawodnik nie bił w tył głowy.

7 runda

Jeden poważniejszy zryw Polaka i Clarke znów szuka klinczu. Szkoda, że Wach nie próbuje boksować aktywniej. Wiele porad z narożnika, ale Polakowi nieco brakuje pary.

6 runda

Wach, niestety, zbiera wiele ciosów wyprowadzanych przez Clarke'a. Nie ma wiele do powiedzenia w tym starciu. Wszystkie rundy do tej pory dla Brytyjczyka.

5 runda

Połowa walki za nami. Walka toczy się pod dyktando przedstawiciela gospodarzy. Kilka potężnych prawych ciosów dochodzi do głowy Wacha. Dużo brudnego boksu, dużo klinczu oglądamy od dwóch rund.

4 runda

Wach kolejny raz zwraca uwagę na ciosy w tył głowy. Sędzia nie zwraca jednak na to uwagi Clarke'owi. Ta runda totalnie pod dyktando Brytyjczyka, który jest w ringu dużo aktywniejszy.

3 runda

"Wiking" dorzuca mocne prawe, które miały okazję nieco przetestować Clarke'a. Wach dyskutuje z sędzią po tym, jak rywal uderzył go w tył głowy. Brytyjczyk kilkukrotnie znów trafia mocnym prawym. Po zakończonej rundzie żaden z zawodników nie chciał ustąpić drogi do narożnika rywalowi.

2 runda

Clarke znów pokazuje, że jego prawa ręka potrafi być bardzo szybka. Wach spokojnie boksuje, punktując lewym prostym i kilkukrotnie przyspieszając tempo. Aktywność i celność ciosów stoi jednak na ten moment po stronie Brytyjczyka.

1 runda

Zdecydowanie aktywniejszy na samym początku walki jest Clarke. Jego lewe proste dochodziły do głowy Polaka. Brytyjczyk mądrze obijał też tułów naszego zawodnika. "Wiking" kilkoma kombinacjami odgryzł się na koniec rundy.

ZACZYNAMY POJEDYNEK!

Clarke nie chciał patrzyć w oczy Wachowi tuż przed pojedynkiem.

Mariusz Wach ciepło powitany przez zgromadzonych w hali Polaków!

Clarke i Wach już w ringu.

Mariusz Wach wychodzi do ringu jako pierwszy!

Między linami znalazł się już ring announcer. Za moment Wach i Clarke pojawią się w ringu.

Walka Caroline Dubois zakończona jej zwycięstwem. Czekamy na wejście do ringu Wacha. To już za moment!

Pojedynek Dubois - Lescano rozpoczęty! Dystans ośmiu rund!

Czekamy na co-main event!

Przed walką Wacha jest jednak jeszcze jeden, dodatkowy pojedynek. Niewykluczone, że Polak pojawi się w ringu dopiero przed północą.

Jeszcze jeden pojedynek poprzedzi walkę Wacha z Clarkiem. Czekamy na starcie Polaka!

Gala z walką wieczoru Wach - Clarke rozpocznie się o godzinie 20:00. Początek relacji z walki Wacha z Clarkiem około 22:15/22:30.

Wach godząc się na pojedynek w Londynie miał już zakontraktowaną walkę w Polsce. Podjął jednak ryzyko i z niej nie zrezygnował. Efekt? Z Jakubem Sosińskim wygrał przed czasem w 5. rundzie, nie nabawił się żadnej kontuzji i bez przeszkód mógł polecieć do Londynu. Wach i Clarke zmierzą się w piątek w legendarnej dla brytyjskiego boksu londyńskiej York Hall. W czwartek panowie spotkali się na oficjalnej ceremonii ważenia - Wach wniesie do ringu 132 kg, Clarke - 122,5 kg. Jak zatem łatwo policzyć między linami będzie ponad ćwierć tony!

Najnowsze