Zbigniew Raubo

i

Autor: SE Zbigniew Raubo

Wielki sekret trenera Raubo wyszedł na jaw! Tego o nim nie wiedzieliście, aż szczęki opadają [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

2022-05-02 18:19

Pomimo tego, że trener Zbigniew Raubo to postać doskonale znana w świecie sportów walki nie od dziś, zrobiło się o nim głośno dopiero niedawno, kiedy zdecydował się wziąć pod swoje skrzydła Michała Owczarza, lepiej znanego jako "Owca". Od tamtej pory trener Raubo cieszy się ogromną popularnością w sieci, jednak wiele osób mogło nie zdawać sobie sprawy z jego sekretu, którym postanowił się podzielić w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

Kiedy tylko Michał "Owca WK" Owczarz rozpoczął treningi pod okiem trenera Zbigniewa Raubo przed swoją walką na gali HIGH League 2, charyzmatyczny szkoleniowiec stał się prawdziwym ulubieńcem tłumów pomimo tego, że jest obecny w świecie sportów walki od lat i miał okazję trenować w przeszłości chociażby Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, od którego zresztą otrzymał ostatni telefon przed tym, jak pięściarz trafił do aresztu. Coraz większa rzesza fanów, co oczywiste, chce poznać trenera Raubo tak dobrze, jak to tylko możliwe. Jedną z okazji do tego bez dwóch zdań może być jego rozmowa z Andrzejem Kostyrą, podczas której szkoleniowiec m.in. ujawnił jeden z sekretów, o którym wiedzieli tylko nieliczni.

Andrzej Gołota wyjawił prawdę o swoim synu. Doszło do sytuacji, w której się go obawiał

Trener Zbigniew Raubo wyjawił swój wielki sekret! Tego o nim nie wiedzieliście, opadną Wam szczęki gdy poznacie prawdę

Okazuje się, że trener Zbigniew Raubo pomimo tego, że jest obecnie rozpoznawalny, a dodatkowo otrzymuje on stypendium olimpijskie nie zmienił się zbyt wiele. - To samo jem, tak samo śpię, jeżdżę tramwajem... - wyznał charyzmatyczny trener. Okazuje się jednak, że poruszanie się komunikacją miejską nie jest jego kaprysem, a koniecznością, bowiem Zbigniew Raubo nigdy nie zrobił prawa jazdy. Zobaczcie całą rozmowę z trenera Raubo w naszym materiale wideo poniżej!

Zrobiliśmy wielkie oczy po zobaczeniu, jakie wykształcenie ma Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV! Wielu może mu zazdrościć

Sonda
Czy lubisz trenera Zbigniewa Raubo?
Trener Raubo zdradził swój wielki sekret | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze