Wotore 2 - PPV, KOSZT, GDZIE WYKUPIĆ? Wotore 2 TRANSMISJA ONLINE PPV ile kosztuje?

2020-05-23 16:11 MSo
WOTORE 2
Autor: WOTORE WOTORE 2

Gala Wotore 2 23.05.2020 PPV, KOSZT, GDZIE WYKUPIĆ? Ile kosztuje transmisja PPV z Wotore 2? Transmisja online z gali Wotore 2 23.05. Gdzie wykupić PPV z Wotore 2? Czas na drugą galę walk na gołe pięści, Wotore 2! W nieznanej lokalizacji, podczas imprezy przypominającej sceny z Fight Clubu, kibice obejrzą ośmioosobowy turniej, w którym do zgarnięcia będzie 50 tysięcy złotych. W trakcie gali zobaczymy także trzy superfighty Wotore 2! Wotore 2 TRANSMISJA ONLINE PPV ile kosztuje? Wotore 2 GDZIE WYKUPIĆ PPV?

Wotore 2 - ile kosztuje PPV? Gdzie wykupić PPV na galę Wotore 2 23.05?

W sobotę 23 maja odbędzie się drugi w historii Polski turniej krwawych walk na gołe pięści. WOTORE powraca z nową, brutalniejszą formułą walki. Zmienione zostaną reguły, aby turniej sprostał wymaganiom fanów tej ostrej i emocjonującej rozrywki. - Tego w Polsce jeszcze nie było, to całkowity powrót do korzeni - powiedział Maciej "Sowa" Browarski, jeden z organizatorów i pomysłodawców WOTORE. Podczas pierwszej edycji w niesmak kibicom była zasada dotycząca kończenia starć poprzez wypchnięcie poza ring. Teraz wygrać może jedynie poprzez nokaut lub poddanie! - Wszystko robimy z myślą o fanach walk na gołe pięści. Sami jesteśmy kibicami i dobrze wiemy, czego oczekuje się od naszych turniejów. WOTORE stanie na wysokości zadania i zapewni kapitalne show - przyznał Janusz Obcowski, współwłaściciel organizacji. 

Tylko zwycięzca ośmioosobowego turnieju zgarnie główną nagrodę w wysokości 50 000 złotych. Reszta obejdzie się smakiem… krwi. Oprócz tego zobaczymy także trzy superfighty Wotore 2, w tym jeden z udziałem kobiet. Będzie to historyczna walka pań na gołe pięści. – Dobrze jest być pewnym, z kim się walczy. Wierzę, że damy świetną walkę z Karoliną. Rywalka jest delikatnie wyższa i cięższa, Kojarzymy się, spotkałyśmy się w walce MMA dwa lata temu, ale od tego czasu obie wykonałyśmy progres. Ciekawie będzie znów się sprawdzić. Cieszę się z faktu, że uczestniczę w takim pojedynku jako pierwsza. Zdaję sobie sprawę z ryzyka kontuzji, ale to wpisane w ten sport. Świat należy do odważnych! – mówi entuzjastycznie nastawiona Klaudia Syguła.

Studio WOTORE 2 poprowadzi zawodniczka MMA i dziennikarka Karolina Owczarz (KSW). Zasiądzie w nim m.in. były czempion KSW oraz dwukrotny mistrz świata w kickboxingu Marcin "Różal" Różalski. Walki komentował będzie inny znakomity kickbokser, niepokonany od wielu lat Tomasz Sarara.

Gala Wotore 2 odbędzie się w sobotę, 23 maja. Początek gali Wotore 2, walki na gołe pięści, zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisję z gali Wotore 2 przeprowadzi WYŁĄCZNIE tv.wotore.com w systemie pay-per-view. Żadna inna darmowa i legalna transmisja z tego wydarzenia nie będzie dostępna.

Najnowsze