Krzysztof Włodarczyk

i

Autor: fot. Tomasz Radzik/Super Express Krzysztof Włodarczyk kolejną walkę stoczy 6 listopada w Nowym Sączu

Zawrzało między "Diablo" Włodarczykiem i Jeżewskim! "Przestań świrować, to wy chowaliście łeb pod kołdrę i udawaliście, że nie żyjecie"

2022-07-13 16:57

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk kilka dni temu wyszedł z więzienia i powoli szykuje się do powrotu na ring. Choć w mediach dużo mówiło się o jego ewentualnym starciu z Arturem Szpilką, to przynajmniej na razie do takiego pojedynku nie dojdzie. Były mistrz świata ma jednak na celowniku kilku innych polskich zawodników.

Włodarczyk trzy dni po wyjściu na wolność odwiedził redakcję "Super Expressu" i w rozmowie z Andrzejem Kostyrą przyznał, że po głowie chodzi mu pojedynek z Tomaszem Adamkiem. Okazuje się jednak, że "Diablo" ma na celowniku także jeszcze jednego polskiego pięściarza.

- Zapraszam serdecznie do walki pana Jeżewskiego. Z dużą przyjemnością bym z nim zaboksował - przyznał Włodarczyk w rozmowie z Mateuszem Fudalą z TVP Sport.

Diablo Włodarczyk dosadnie o jedzeniu w polskich więzieniach. Mówi wprost o wielkim oszustwie, prawda szokuje

Na odpowiedź Nikodema Jeżewskiego nie trzeba było długo czekać.

- Krzysztofie, gratuluję tego trudnego momentu tobie i twojej rodzinie, że daliście radę, na pewno nie było łatwo. A sportowo nie machaj paluszkiem do kamery do mnie, bo to ja ciebie wcześniej trzy razy zapraszałem do ringu i to wyście chowali łeb pod kołdrę i udawaliście, że nie żyjecie, ludzie to pamiętają. Przestań świrować! Ja mam walkę 3 września, później muszę zapytać telewizji Polsat, czy będziemy mogli się skonfrontować. Ja jestem na tak, nie ma problemu. Chyba że wolisz walkę z półumarłym Adamkiem. Kwestia należy do ciebie, pozdro! - powiedział Jeżewski w filmie opublikowanym na Twitterze.

To bokserskie zdjęcie roku! Co się stało z jego twarzą?! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście, będziecie w szoku

Ewentualne starcie Włodarczyka z Jeżewskim byłoby ciekawym pojedynkiem, ale na przeszkodzie może stanąć telewizja. Co prawda "Diablo" nie ma aktualnie kontraktu z żadnym promotorem, jednak całą swoją karierę współpracuje z Andrzejem Wasilewskim, którego grupa Knockout Promotions ma umowę z TVP Sport. Z kolei Jeżewski występuje w Polsacie. A znając realia polskiego boksu dojście do porozumienia w tej kwestii łatwe nie będzie...

Zachwyca w ringu i poza nim! Piękna Laura Grzyb mówi o sytuacji, w której popłakałaby się z radości

Diablo po WYJŚCIU z WIĘZIENIA! Wzruszająca reakcja dziecka... l Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze