Krzysztof Diablo Włodarczyk

i

Autor: AKPA, ANETA ZUREK / POLSKA PRESS /Eastnews

Mocne słowa!

Diablo Włodarczyk dosadnie o jedzeniu w polskich więzieniach. Mówi wprost o wielkim oszustwie, prawda szokuje

2022-07-13 16:20

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po opuszczeniu więzienia w końcu może powoli myśleć o powrocie do pięściarskiego ringu. Były mistrz świata w boksie w rozmowie z Andrzejem Kostyrą opowiadał o tym, jak wygląda życie za kratami. Nie zabrakło m.in. historii o jedzeniu w więzieniu. - Gdybym nie miał pomocy z zewnątrz, to byłaby tragedia - mówi wprost.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk jest jednym z wybitniejszych polskich pięściarzy w historii. Były mistrz świata w boksie ma w ostatnim czasie jednak wiele problemów prywatnych. Kilka tygodni spędził w więzieniu. W lipcu wyszedł na wolność i w rozmowie z Andrzejem Kostyrą zdradził szczegóły swojego pobytu za kratkami. Opowiedział m.in. o jedzeniu w więzieniu i nie ukrywał fatalnej sytuacji. Jego opowieść brzmi tragicznie.

Historia jak z "Kac Vegas"! Andrzej Fonfara zdradza szczegóły wspólnej imprezy z Arturem Borucem w Los Angeles! [TYLKO U NAS]

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk o więziennym menu

Pięściarz nie ukrywał, że to, o czym można się dowiedzieć z menu nie jest prawdą, a na miejscu jest nawet mniej niż 10%. Bez otrzymywania wsparcia spoza więziennych murów ciężko jest przetrwać.

- To jedzenie... to jest poniżej czegokolwiek. To nie jest jedzenie. I na Służewcu, i na Grochowie - nie będę Wam nawet mówił, bo nie uwierzycie. Co jest napisane w menu, to jedno wielkie oszustwo. Nie ma nawet 1/10 tego! Oczywiście są ziemniaki, ale rozgotowane lub mocno nawodnione. Dopóki są ciepłe kilka kęsów można złapać, ale tak to się nie nadaje. Dożywiałem się... Gdybym nie miał pomocy z zewnątrz to byłaby tragedia - opowiada.

Oglądaj całą rozmowę Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z Andrzejem Kostyrą w materiale wideo.

Diablo po WYJŚCIU z WIĘZIENIA! Wzruszająca reakcja dziecka... l Andrzej Kostyra

SZOK! Artur Szpilka zadebiutuje we freak-fightach. Niespodziewany transfer High League

Krzysztof Diablo Włodarczyk z najbliższymi na wyścigach na Służewcu. Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

Kto groził Robertowi Lewandowskiemu śmiercią?

Posłuchaj podcastu i poznaj kulisy transferu do Barcelony!

Listen to "Lewandowski ograł Bayern? Polakowi grozili śmiercią" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze