Znokautował rywala i przedłużył kontrakt ze sponsorem. Wspaniałe dni Damiana Wrzesińskiego [WIDEO]

2020-07-14 14:19 Mateusz Fudala
Damian Wrzesiński, Marco Beniamino Brioschi
Autor: Twitter.com/wrzosik5 (screen)/To Jest Boks Damian Wrzesiński, Marco Beniamino Brioschi

W ubiegły piątek w Pionkach na gali Tymex Boxing Night Damian Wrzesiński (20-1-2, 6 k.o.) w imponującym stylu znokautował Wenezuelczyka Otto Gameza (19-3, 14 k.o.) w 4. rundzie i postawił kolejny ważny krok w kierunku walki o mistrzostwo Europy. Po pojedynku na „Wrzosika” czekał wyjątkowy prezent – dotychczasowy sponsor zaproponował mu przedłużenie kontraktu.

Wrzesiński jest jednym z największych wygranych piątkowej gali w Pionkach i aż żal bierze, że więcej niż o świetnym występie „Wrzosika” mówi się o skandalicznym zachowaniu Artura Szpilki, który dwukrotnie opluł kibica. Pięściarz z Poznania świetną kombinacją ciosów „poskładał” przybysza z Wenezueli w 4. rundzie i był to dla niego pierwszy nokaut od lutego 2017 roku (znokautował wtedy w 7. rundzie Aliaksandra Ambramenkę).

Damian Wrzesiński powalczy o pas mistrza Europy jeszcze w tym roku? [WIDEO]

Wrzesiński i PEJA trzymają sztamę: Łączy nas WIĘŹ

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Damian zbiera pochwały nie tylko za regularne postępy ringowe, które z walki na walkę są widoczne gołym okiem, ale także za fantastyczny rozwój poza ringiem, szczególnie w kwestiach marketingowych. Pięściarz, przy ogromnej pomocy małżonki Natalii, znakomicie radzi sobie w mediach społecznościowych, a tylko w ostatnim czasie nawiązał współpracę z chlubami Wielkopolski – poznańskim Lechem i legendą rapu Ryszardem „Peją” Andrzejewskim.

Damian Wrzesiński i PEJA trzymają SZTAMĘ: „Łączy nas więź” [WIDEO]

Nic więc dziwnego, że jego dotychczasowy sponsor firma B.ilo Poland zdecydował się na przedłużenie umowy ze zdobywającym coraz większą popularność Wrzesińskim. Do uroczystego podpisania kontraktu między właścicielem firmy Marco Bieniamino Brioschim a Damianem doszło tuż po walce "Wrzosa" w Pionkach na oczach kibiców i mediów.

Tymex Boxing Night 12. Damian Wrzesiński ustrzeli amerykańskiego hat-tricka? [WYWIAD]

B.ilo Poland to firma z branży nieruchomości, a jej właściciel Marco Beniamino Brioschi od lat wspiera polski boks. Włoski biznesmen w przeszłości współpracował m.in. z Maciejem Sulęckim i Mariuszem Wachem, a obecnie z Ewą Brodnicką, Robertem Parzęczewskim, czy braćmi Stanisławem i Maksymilianem Gibadło.

Najnowsze