Mariola Gołota

i

Autor: SE Mariola Gołota

Żona Andrzeja Gołoty zaskoczyła fanów. Pokazała ich syna, nie uwierzycie, jak wygląda

2021-06-30 15:58

Andrzej Gołota to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych polskich bokserów. Wielokrotny pretendent do zdobycia tytułu mistrza świata wagi ciężkiej jest osobą, która po latach kariery odsunęła się od pierwszych stron gazet i prowadzi spokojną emeryturę u boku żony, Pani Mariola Gołota postanowiła pokazać ucinek z życia prywatnego byłego sportowca i pokazać, jak wygląda ich syn. Nie da się ukryć, że Andrzej Junior jest bardzo podobny do swojego taty.

Andrzej Gołota po latach bardzo udanej kariery sportowej osiedlił się wraz ze swoją żoną Mariolą w Chicago i prowadzi bardzo spokojne życie emerytowanego boksera. Ostatnimi czasy, rąbka tajemnicy na temat życia osobistego medalisty olimpijskiego z Seulu udzieliła jego żona - Mariola, która pokazała zdjęcie ojca z synem. Nie da się ukryć, że Andrzej Junior jest niezwykle podobny do taty.

Adam Małysz wkurzył Kamila Stocha. Poszło o to, co skoczek zrobił jego siostrze, było gorąco!

Andrzej Gołota prowadzi spokojne życie emerytowanego sportowca. Jego żona pokazuje ich życie prywatne

Po tym, jak Gołota skończył karierę sportowca, pozostał w Chicago, z którym związany jest od ponad 30 lat. Sportowiec rzadko udziela wywiadów i nie chce się dzielić tym, co dzieje się w domu i jest w swoim zachowaniu zupełnym przeciwieństwem żony. Pani Mariola Gołota jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama i chętnie dzieli się zdjęciami z członkami swojej rodziny. Bardzo częstymi bohaterami zdjęć są ojciec i syn - Andrzej i Andrzej Junior. Tym razem, kobieta postawiła pokazać, jak wyglądał dzień ojca w domu byłego sportsmena. Fani z wielkim entuzjazmem przyjęli zdjęcie na Instagramie i zaczęli porównywać ojca i syna.

Dopiero po 17 latach wyciekło zdjęcie Mariusza Pudzianowskiego z Kazimierzem Górskim. Nie do wiary, że Pudzian tak wyglądał!

Jan Tomaszewski: Jesteśmy skazani na Sousę

Andrzej Gołota Junior bardzo podobny do ojca. Fani zachwyceni

Zdjęcie, zamieszczone na portalu społecznościowym przez panią Mariolę Gołotę spotkało się z wielkim optymizmem ze strony fanów boksera, którzy wprost nie mogą uwierzyć, na jak przystojnego mężczyznę wyrósł potomek legendy polskich sportów walki. Wśród komentarzy czytamy masę komplementów wystosowanych względem ojca i syna, a także samej pani Marioli.

- Widać, że pan Andrzej trzyma formę mimo wieku - napisała jedna z fanek sportowca.

Najnowsze