Żona Andrzeja Gołoty złożyła publiczną obietnicę! Chodzi o pięściarza, tylko co on na to?

2021-04-12 18:20 Marcin Długosz
Andrzej Gołota, Mariola Gołota
Autor: Marek Barczyński Andrzej Gołota, Mariola Gołota

Andrzej Gołota na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych i sam nie utrzymuje kontaktu ze swoimi licznymi fanami za pomocą mediów społecznościowych. O to jednak, by wszyscy sympatycy wiedzieli co słychać u pięściarza, dba żona legendy polskiego sportu, Mariola. Tym razem zagadnięta przez jednego z kibiców męża postanowiła złożyć publiczną obietnicę! O co chodzi dokładnie?

Nie ma chyba ani jednego fana polskiego sportu, który nie doceniałby osiągnięć Andrzeja Gołoty. Pięściarz przez lata swoich występów na światowych ringach dbał o to, aby sympatycy boksu nie nudzili się i mieli faworyta, za którego można trzymać kciuki. Aktualnie jednak to oczywiście już wyłącznie piękne wspomnienia. "Andrew" od lat nie kontynuuje swojej kariery sportowej, a na stałe osiadł w Stanach Zjednoczonych. Właśnie za oceanem wiedzie spokojne życie, oddając się sprawom swojej rodziny.

Takie relacje z dziećmi ma Andrzej Gołota!

O to jednak, by wszyscy fani Andrzej Gołoty wiedzieli co u niego słychać, dba żona pięściarza, Mariola. Kobieta publikuje na swoim profilu na Instagramie sporo zdjęć, na których główną rolę odgrywa właśnie "Andrew". Tak też było kilka dni temu, kiedy w sieci pojawiło się zdjęcie sportowca wykonującego swojego obowiązki w kuchni. Jeden z fanów postanowił skorzystać ze sposobności i poprosił żonę brązowego medalisty olimpijskiego o jeszcze więcej zdjęć 53-latka. I otrzymał odpowiedź!

Mariola Gołota złożyła obietnicę
Autor: Instagram / Mariola Gołota Mariola Gołota złożyła obietnicę

Wszyscy sympatycy Andrzeja Gołoty z pewnością są z tego powodu bardzo szczęśliwi. Pytanie tylko, co na to sam mistrz - czy jest zadowolony, że jego żona prowadzi w sieci profil niejako z jego zdjęciami? Wszystko wskazuje na to, że nie ma nic przeciwko, a zwłaszcza, że za każdym razem może spotykać się właściwie wyłącznie z pozytywnymi komentarzami. Legenda "Andrew" w Polsce z pewnością nie przemija!

Jak wygląda rehabilitacja po COVID-19?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze