Patryk Hebel

i

Autor: Materiały prasowe Patryk Hebel nie żyje

Ruszyła zbiórka

27-letni Patryk Hebel nie żyje. Osierocił dwójkę dzieci w tragicznym wypadku, ruszyła zbiórka na pomoc dzieci

2023-01-24 12:37

Tragiczne informacje pojawiły się kilka dni temu. Zmarł Patryk Hebel, który stracił życie w fatalnym wypadku. W czwartek 12 stycznia doszło do tragicznego wypadku na torach w Wejherowie. Patryk Hebel zginął potrącony przez pociąg. Zawodnik K-1 osierocił dwójkę małych dzieci. Rozpoczęła się zbiórka dla jego rodziny.

27-letni Patryk Hebel zginął w tragicznym wypadku. Był utalentowanym sportowcem, osierocił dwójkę małych chłopców: Franka (1,5 roku) i Oliviera (6 lat). To przede wszystkim dla nich trwa zbiórka na portalu Pomagam.pl. W czwartek zginął nasz przyjaciel, utalentowany kickboxer, ale przede wszystkim kochający ojciec i mąż Patryk Hebel. Chcemy w jakiś sposób pomóc rodzinie naszego przyjaciela – czytamy w opisie zbiórki dla rodziny Patryka.

Nie żyje 27-letni Patryk Hebel. Utalentowany wojownik miał bić się o pas za miesiąc

Patryk Hebel zginął tuż przed walką. Osierocił dwójkę dzieci

12 lutego Hebel miał zawalczyć na gali Silesian MMA w Bytomiu. W swoim debiucie pod szyldem wspomnianej organizacji wygrał przez techniczny nokaut z Mariuszem Radziszewskim. Kilka miesięcy później pokonał Piotra Wołowika. Jego kariera rozwijała się modelowo. Był bardzo utalentowanym zawodnikiem K-1 i miał ogromne szanse na sukces.

Chłopcy jednak nie stracili aspirującego zawodnika, ale przede wszystkim Tatę. Żadne pieniądze nie zrekompensują straty kochającego męża, czy ojca. Mogą jednak pomóc zapewnić spokojną przyszłość dla rodziny Patryka. W obliczu tragedii, przynajmniej o pieniądze nie musieliby się martwić.

Mateusz Borek krótko o walce Pudzianowski - Szpilka na KSW. Wystarczyły dwa słowa, wszystko jasne

Rodzinę Patryka można wesprzeć wpłacając środki bezpośrednio na zbiórkę na portalu Pomagam.pl. Chłopcy stracili ojca, jednak niech nie tracą wiary w dobro drugiego człowieka.

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?
MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze