85-latka zarwała noc dla Jana Błachowicza! Reakcja babci-fanki rozkłada na łopatki

2020-09-27 14:01 MSo
Jan Błachowicz
Autor: YouTube/Ivan Garcia Prieto

Pół Polski zerwało się w nocy, by obejrzeć historyczne wydarzenie dla świata polskiego sportu. Jan Błachowicz jako pierwszy Polak z męskiej dywizji UFC bił się o pas mistrzowski organizacji. "Cieszyński Książę" został koronowany na król. Nie spali nie tylko fani sportów walki, ale także wielu niedzielnych kibiców. Wśród nich była jedna sympatyczna, 85-letnia pani! Jej reakcja na wygraną rozkłada na łopatki!

Są sportowe wydarzenia, które przyciągają uwagę milionów Polaków - nie tylko fanów sportu. Do tego grona należała walka na gali UFC 253, która odbyła się w nocy z soboty na niedzielę na Fight Island. Jan Błachowicz walczył o pas mistrzowski w wadze półciężkiej w starciu z Dominickiem Reyesem. Wielu skazywało go na pożarcie, bukmacherzy i eksperci stawiali na Amerykanina, ale to nasz rodak pokazał "legendarną polską siłę".

Jan Błachowicz ZMASAKROWAŁ Reyesa! BRUTALNY NOKAUT, OKROPNE złamanie [WIDEO]

Zabawną historię na Twitterze opisał Kamil Kacperczyk z "Super Expressu". Okazuje się, że walkę Jana Błachowicza na żywo oglądała jego... 85-letnia babcia. Tuż po godzinie 6 wykonała telefon zachwycona postawą nowego mistrza organizacji UFC! Jej reakcja była rozbrajająca!

- 6:10, dzwoni do mnie moja 85-letnia babcia. - Widziałeś jak go zlał??? Haha pięknie, pięknie!!! - relacjonuje sytuację Kacperczyk.

"Cieszyński Książę" miła gwarantowaną sumę 110 tysięcy dolarów za samo pojawienie się w oktagonie. Kwota od razu podwoiła się po zwycięstwie i zdobyciu pasa. W grę mogą wejść jeszcze bonusy za występ wieczoru (Performance of the Night), która wynosi kolejne 50 tysięcy dolarów! Łącznie Polak wzbogacił się o ponad milion złotych.

Najnowsze