Alan Kwieciński, Kasia Szklarczyk

i

Autor: Twitter ZRZUT EKRANU Alan Kwieciński, Kasia Szklarczyk

Przed FAME 16

Alan Kwieciński podczas wywiadu zaczął szaleć. Internet nie dowierza! Zwyciężczyni "Top Model" była w szoku

2022-11-02 12:47

Takich scen podczas wywiadów na FAME MMA nikt się nie spodziewał. Alan Kwieciński zaczął robić przedziwne rzeczy w rozmowie z byłą zwyciężczynią programu „Top Model” Kasią Szklarczyk. Internet nie dowierza, a sam materiał momentalnie stał się hitem Twittera i TikToka. Obejrzały go setki tysięcy osób!

Konflikt Alana Kwiecińskiego i Amadeusza Ferrariego trwa w najlepsze. Podczas drugiej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 16 doszło do ostrych scen. W trakcie spotkania face-to-face Ferrariego z „Hejterem” nagle na pierwszego z nich wyskoczył jego wielki wróg. Doszło do szarpaniny na scenie. Gorąco było także za kulisami. Obaj zawodnicy FAME MMA cały czas byli pilnowali przez ochroniarzy, by nie doszło do rękoczynów także na backstage’u.

Gorąco podczas wywiadów przed FAME MMA 16! Wideo z Alanem Kwiecińskim podbija internet

Wideo z udziałem Alana Kwiecińskiego z rozmowy z Kasią Szklarczyk, która jest zwyciężczynią programu „Top Model” z siódmej edycji, stało się hitem internetu. Zawodnik gali FAME MMA 16 znów ostro wypowiadał się na temat Amadeusza Ferrariego. Panowie stoczyli także korespondencyjny pojedynek na głupie miny i wydawanie z siebie dziwnych dźwięków.

Wycinek z wywiadu tylko na Twitterze został obejrzany ponad 300 tysięcy razy.

Zobacz zdjęcia pięknej dziennikarki Kasi Szklarczyk w galerii poniżej!

Kiedy gala FAME MMA 16?

Gala FAME MMA 16 odbędzie się już 5 listopada w Arenie Gliwice! Po raz kolejny freak fighty zawitają do tej nowoczesnej hali, a głównym punktem wieczoru będzie właśnie walka Dubiel - Tromba. Innymi zawodnikami, których można się spodziewać w klatce, są m.in.: Adrian Polak, "Szymoool", Jacek Murański i Robert "Sutonator" Pasut.

Sonda
Fame MMA 16 - która walka jest najciekawsza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze