Amadeusz Ferrari Roślik

i

Autor: FAME MMA Amadeusz "Ferrari" Roślik

FAME 17

Amadeusz Ferrari wraca do klatki! FAME MMA odpaliło prawdziwą bombę przed FAME 17! Szykuje się hitowa walka

2023-01-02 18:13

Walki Amadeusza "Ferrariego" zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko ze względu na samo starcie, ale również na otoczkę, która pojawia się wokół pojedynku. Tym razem z pewnością będzie gorąco na konferencjach prasowych, bowiem FAME MMA ogłosiło, z kim podczas FAME 17 Roślik wejdzie do klatki. Długo zapowiadana walka z Kamilem Łaszczykiem staje się faktem!

Gdyby kibice freak-fightu w Polsce chcieli policzyć, z iloma osobami Amadeusz "Ferrari" Roślik mógłby stoczyć walkę ze względu na nie najlepsze relacje, trochę by to zajęło. Jedną z nich jest Kamil Łaszczyk, a o ewentualnej walce zawodników głośno mówi się już od dłuższego czasu, kiedy Ferrari wprost powiedział, że chętnie spotka się z Łaszczykiem w klatce. Okazuje się, że długo nie będziemy musieli czekać na takie zestawienie, bowiem federacja FAME MMA właśnie ogłosiła, że odbędzie się ono na gali FAME MMA 17!

Ferrari będzie walczyć z Łaszczykiem! FAME MMA odpaliło bombę tuż przed pierwszą konferencją FAME 17

Im bliżej pierwszej konferencji przed galą FAME MMA 17, tym kibice otrzymują więcej informacji o tym, kogo będziemy mogli zobaczyć w klatce. Jak na razie najciekawszymi walkami wydają się starcia Wac Toja - Fabijańśki, czy Czarek Jóźwiak - Gimper. Do tej listy właśnie dołączyła walka Amadeusza Ferrariego z Kamilem Łaszczykiem. 

Amadeusz Ferrari wraca do klatki! FAME MMA odpaliło prawdziwą bombę przed FAME 17! Szykuje się hitowa walka

Starcie Roślika i Łaszczyka ponadto będzie walką wieczoru FAME MMA 17 i jak czytamy w komunikacie freak-fightowej federacji, walka odbędzie się na zasadach MMA. Do tej pory Amadeusz Ferrari stoczył 10 walk, z czego 5 wygrał i 5 przegrał. Kamil Łaszczyk z kolei ma w rekordzie 32 walki bokserskie i ani jednej porażki. 

Sonda
Kto wygra walkę Ferrari - Łaszczyk?

Robert Lewandowski BEZ FORMY? Ronaldo liczy gigantyczną kasę!

Rozmawiamy też o mistrzowskiej formie Kubackiego i przyszłości Michniewicza. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze