Andrzej Grzebyk zadecydował o swojej przyszłości! Będzie walczył dla KSW

2020-05-21 22:31 MSo
Andrzej Grzebyk
Autor: Materiały prasowe KSW Andrzej Grzebyk

Podwójny mistrz organizacji FEN zdecydował się na zmianę organizacji! Andrzej Grzebyk postanowił szukać nowych życiowych wyzwań w federacji KSW. To jeden z czołowych zawodników w Polsce w obu kategoriach wagowych - półśredniej i średniej. W jego rekordzie jest obecnie szesnaście wygranych i trzy porażki.

Andrzej Grzebyk od czterech lat pozostaje niepokonany w organizacji Fight Exclusive Night. Ostatni raz przegrał na FEN 9: Go For It w listopadzie 2015 roku z Alessio Di Chirico. Od tego czasu wygrał osiem kolejnych pojedynków.

Pierwsza gala walk na gołe pięści GROMDA już 6 czerwca! [ZASADY]

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakontraktowania tak utytułowanego i efektownie walczącego zawodnika. Wierzę, że Andrzej bardzo szybko pokaże w klatce KSW swoje umiejętności i w niedalekiej przyszłości będzie walczyć o najwyższe cele w kategorii półśredniej w naszej organizacji – komentuje podpisanie kontraktu z Andrzejem Grzebykiem jeden ze współwłaścicieli KSW, Martin Lewandowski.

Andrzej Grzebyk miał także propozycje z innych organizacji, między innymi największej rosyjskiej organizacji ACA oraz RCC. - Przede wszystkim potencjalni sponsorzy, którzy chcą obecnie wejść w sponsoring czy partnerstwo mojej osoby, dla nich liczy się nie tylko to, że jestem zawodnikiem i spełniam aspiracje sportowe, ale dla nich liczy się tak naprawdę reklama i logo na moich plecach podczas walki, czyli telewizja - mówił w programie "Oktagon Live".

Najnowsze