Arkadiusz Tańcula

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula Arkadiusz Tańcula

musiał to wyjaśnić

Arkadiusz Tańcula pokazał, jak leży w szpitalu i uruchomił lawinę. Musiał tłumaczyć się przed fanami, należały im się wyjaśnienia

2023-01-14 20:58

Kiedy na instagramowym profilu Arkadiusza Tańculi pojawiło się zdjęcie ze szpitala, na chwilę przed galą FAME 17 i jego walką z Maksymilianem Wiewiórką, fani aktora mogli najeść się strachu. Niedługo później Tańcula postanowił wytłumaczyć im, do czego w zasadzie doszło i dlaczego pokazał na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Przy okazji zdradził, że uruchomił lawinę.

Tuż przed galą FAME 17, która odbędzie się 3 lutego w TAURON Arenie Kraków Arkadiusz Tańcula znów stał się jedną z najbardziej rozchwytywanych osób, o których głośno jest w sieci. Najpierw pogromca Murańskich i najbliższy rywal Maksymiliana Wiewiórki wyznał, że został pozwany, a teraz musiał wyjaśnić fanom pewne nieporozumienie, które zrodziło się po tym, jak gwiazdor FAME MMA opublikował na swoim Instagramie nagranie, na którym widać jak leży w szpitalu podpięty do specjalistycznej aparatury. To wywołało lawinę wiadomości od zmartwionych fanów.

Arkadiusz Tańcula musiał gęsto tłumaczyć się przed fanami. Wszystko przed zdjęcie ze szpitala

Internauci, którzy śledzą profile Tańculi w mediach społecznościowych wystraszyli się, gdy zobaczyli gwiazdora FAME MMA w szpitalnym łóżku i postanowili zasypać go wiadomościami, w których pytali, co się stało i co ze zdrowiem ich ulubieńca. Niedługo później przyszła odpowiedź, która z pewnością uspokoiła zaalarmowanych fanów.

Arkadiusz Tańcula pokazał zdjęcie ze szpitala i uruchomił lawinę. Musiał tłumaczyć się przed fanami, należały im się wyjaśnienia

To był tylko plan zdjęciowy! Nic mi nie jest. Dostałem milion wiadomości, telefon już czerwony. Bardzo się cieszę, że się mną przejmujecie, ale złego diabli nie biorą. - wyznał w kolejnej relacji na Instagramie gwiazdor FAME MMA, który znany jest również z roli w serialu "Lombard. Życie pod zastaw". 

Sonda
Kto wygra walkę Ferrari - Łaszczyk?
Arkadiusz Tańcula w szpitalu

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula screen Arkadiusz Tańcula w szpitalu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze