Arkadiusz Tańula, Krzysztof Diablo Włodarczyk

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula, Tomasz Radzik/Super Express Arkadiusz Tańula, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk

mocna wiązanka

Arkadiusz Tańcula wypalił do „Diablo” Włodarczyka! Mocna wiązanka po ogłoszeniu walki wieczoru FAME 19

2023-07-31 21:23

Na miesiąc przed galą FAME 19, która odbędzie się w krakowskiej TAURON Arenie, federacja FAME MMA odsłoniła wszystkie karty i ogłosiła nazwiska wszystkich zawodników, którzy wejdą wtedy do oktagonu. Rywalem Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka okazał się być Arkadiusz Tańcula, który natychmiast zwrócił się do swojego rywala i miał mu coś bardzo ważnego do przekazania.

Kiedy Arkadiusz Tańcula mówił niedawno, że byłby chętny na starcie z Krzysztofem Głowackim lub Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem mało kto z pewnością przypuszczał, że do takiego starcia dojdzie tak szybko. Przed kilkoma dniami federacji FAME MMA ogłosiła angaż pięściarza, a teraz potwierdziła, że będzie on walczył z Tańculą w walce wieczoru FAME 19 we wrześniu w Krakowie. Nie minęło zbyt wiele czasu, aby Arkadiusz Tańcula wypowiedział pierwsze słowa do swojego przyszłego rywala i podgrzał atmosferę.

Ledwo ogłosili walkę Tańcula - Diablo i pięściarz już dostał wiadomość od swojego rywala! Poszła konkretna wiązanka

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego federacji FAME MMA natychmiast po ogłoszeniu walki wieczoru FAME 19 zwrócił się do Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka sugerując mu, ze jego umiejętności bokserskie mogą nie przydać mu się w starciu, które zakontraktowane zostało w formule MMA, w której to z kolei bardzo dobrze czuje się Tańcula.

Arkadiusz Tańcula wypalił do „Diablo” Włodarczyka! Mocna wiązanka po ogłoszeniu walki wieczoru FAME 19

- Krzysiu, dochodzą mnie słuchy, że mówisz, że to będzie łatwa walka… Kochany, boks to nie jest MMA i ja ci to udowodnię! Zobaczysz, że to nie są te same dyscypliny i twoje bokserskie umiejętności na nic ci się nie przydadzą - wypalił Tańcula w kierunku "Diablo" Włodarczyka w krótkiej relacji na swoim Instagramie tuż pod tym, jak oficjalnie zostało potwierdzone jego starcie na FAME 19.

Sonda
Kto wygrałby walkę Szpilka - Diablo?
Najnowsze